تاییدیه بای چک برای خرید قسطی

مردم عزیز از سراسر ایران و شهرها و روستاهای دور و نزدیک فقط با یک ثبت نام آنلاین در بای چک و دریافت تاییدیه میتوانند از دهها وبسایت و فروشگاه به صورت اقساطی و تا سقف 24 ماه خرید نمایند.

فروشگاههای تحت پوشش بای چک به ازای تاییدیه صادر شده و تا سقف تعیین شده از طرف بای چک کالا یا خدمت مورد نظر شما را تا سقف 24 ماه تقسیط نموده و در اختیار شما قرار میدهند.فروش اقساطی از 3 طریق چک سفته و کسر از حقوق انجام میشود که شما در هنگام ثبت نام روش مناسب و دلخواه خود را انتخاب می نمایید.

بای چک هیچ گونه سقف محدودی بابت صدور تاییدیه جهت فروش اقساطی نداشته و سقف خرید بستگی به اعتبار مشتری و حساب معرفی شده از طرف ایشان میباشد ....

فردا دیر است....چنانچه قصد خرید دارید همین حالا ثبت نام کنید و با دریافت تاییدیه حداکثر پس از 48 ساعت دنیایی از کالا و خدمات اقساطی را به روی خود باز کنید و از یک خرید ساده و آسان لذت ببرید.....

 

دریافت تاییدیه بای چک

بای چک در ابتدای سال 1396 راه اندازی گردید و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه ها و وبسایت های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار نمود.در حال حاضر بای چک اعتبار سنجی مشتریان ده ها فروشگاه و وبسایت را در رشته های مختلف  از جمله فروش لوازم خانگی ، صوتی تصویری ، گوشی ، مبلمان ، تورهای مسافرتی ، موتور سیکلت ، دکوراسیون داخلی ، کامپیوتر و لپتاپ ، لوازم و ادوات موسیقی و .....بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور* تاییدیه بای چک * برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24 ماه و بدون سقف محدود تسهیل نموده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران میتوانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه ، از تمامی فروشگاههای تحت پوشش خرید نمایند .ضمنا تامین کنندگان نیز میتوانند با تماس با شرکت و درخواست همکاری به سادگی هر چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند.بای چک همچنین منتظر ایده های نوین کار آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه گذاری در رشته های مختلف میباشد.