خرید اقساطی از روش‌های قدیمی معامله کالا به حساب می‌آید که امروزه با توجه به پیشرفت اقتصاد و بهبود عملکرد اطلاعاتی و بانکی شکل درست و بهتری نسبت به گذشته خود یافته است. رفاه در هر عصر معنای متفاوتی داشته است و براساس همان معنا، کالاها و خدمات گوناگونی برای تحقق و رقم‌خوردن این مفهوم انسانی تولید شده است. در عصر مدرن نیازهای انسان امروزی برای رسیدن به رفاه و آسودگی دگرگون شده و در همین راستا از سوی شرکت‌های مختلف کالاها و محصولات متفاوتی عرضه شده است تا نیازهای انسان امروزی را تمام و کمال برطرف کنند. کالاهایی که دارای کیفیت و بهره‌وری متفاوتی هستند و به شکل روزافزونی پیشرفت کرده‌اند. اما شاید حالا برای تهیه همان کالاهایی که موجبات آسایش و رفاه ما را فراهم می‌آورند، دچار دردسر شویم! محصولاتی که می‌توانند هزینه‌های هنگفتی داشته باشند. پس به همین منظور از سوی فروشگاه‌ها و سازمان‌‎ها امکانات و تسهیلاتی فراهم شده است تا اقشار مختلف جامعه برای تامین مایحتاج و نیازهای خود دچار مشکل نشوند و به آسانی از طریق خرید اقساطی به کالا و خدمات مورد نظر خود دست‌یابند.

ایزومتریک خرید اقساطی از بای چک

خرید اقساطی چیست؟

خرید اقساطی را می‌توان تحویل گرفتن کالا با هزینه‌ای معین به شکلی که در ابتدا بخشی از قیمت محصول را پرداخت کرده و در مراحل بعدی با اقساط مساوی یا غیر مساوی در سر رسید یا سر رسیدهای معینی مابقی هزینه کالا داده ‌شود، دانست.
در واقع در فروش اقساطی، فروشنده، کالا یا خدماتی را با دریافت بخشی از هزینه آن و سپس با تعیین اقساطی در طول چند ماه و در تاریخ معین برای مشتریان، ارائه می‌کند.
مهمترین نقش این نوع از سبک خرید را می‌توان کارکرد کمکی آن دانست؛ برای آن دسته از افرادی که قدرت خرید بالایی ندارند و یا استطاعت مالی آنها به شکلی نیست که به یکباره تمامی هزینه یک محصول گران‌قیمت یا به اصطلاح بزرگ را پرداخت کنند. و یا حتی برای آن گروهی از مردم که می‌خواهند برای راحتی بیشتر و به این منظور که فشار مالی زیادی را روی دوش خود احساس نکنند و کالایی را ابتیاع کنند، نقشی کلیدی و مهم ایفا می‎‌کند. شما پس از ثبت قرار داد و کسب تاییدیه، می‌توانید بلافاصله و بدون معطلی کالای مورد نظرتان را داشته باشید.

فروش اقساطی روشی بسیار مفید است، از این نظر که می‌تواند کمکی به واحدهای تولیدی و فروشندگان نیز باشد و در شرایط رکود، آنها کالاهای خود را به صورتی ساده‌تر به خریداران تحویل دهند، بدون آنکه دچار ضرر و زیانی شوند و در عین حال از این طریق می‌توانند به عنوان وسیله‌ای برای تبلیغ فروشگاه خود نیز استفاده کنند.

 

خرید اقساطی از بای چک

جدا از مواردی که بیان شد با توجه به شرایط فعلی نرخ ارز، تورم و در واقع گرانی کالاهای مختلف بهترین روش تهیه کالا و یا خدمات، همین راه آسان خرید اقساطی است. شما برای تهیه کالای خود سایت و یا شرایطی بهتر از شرایط بای چک پیدا نخواهید کرد، چون در بای چک اولویت راحتی خرید برای مشتریان است و بای چک با فراهم کردن موقعیت‌هایی مناسب به تحقق این هدف مهم اقدام کرده است.
در وضعیت کنونی شاید خیلی از افراد و خانواده‌ها به دنبال فروشگاه‌هایی باشند که کالاهای خود را به صورت اقساطی می‌فروشند ولی بگذارید به شما بگوییم که نیازی به گشتن نیست، چون ما جای شما به جست‌وجو پرداخته‌ایم! برای خرید اقساطی باید در بای چک یا یکی از فروشگاه‌های طرف قرارداد بای چک، با داشتن شرایط زیر ثبت نام کنید:

- داشتن قدمت حساب
- داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید
- نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی
-شغل و سابقه کاری

شما پس از ثبت نام در سایت و کسب تاییدیه بای چک هزینه یک‌چهارم(نصف و یا یک سوم) کالای مورد نظر خود را پرداخته و پس از مشخص شدن اقساط ماهانه، کالای مورد نظر خود را تحویل می‌گیرید. روش‌های خرید اقساطی هم از طریق چک، سفته و یا کسر از حقوق امکان پذیر است.

از مزایای خرید اقساطی بای چک و شرایط فوق‌العاده آن این است که شما هموطنان گرامی می‌توانید از سرتاسر ایران عزیز با سقف نامحدود و شرایط اقساطی 2 تا 24 ماهه اقدام به خرید کالای خود کنید. همچنین شما عزیزان باید بدانید که محدودیتی در تعداد ثبت سفارش خرید اقساطی در بای چک وجود ندارد و شما می‌توانید تا هر تعداد کالایی که نیاز دارید از بای چک خریداری کنید.

درصورتی که سوال و پرسشی دارید می‌توانید در این قسمت کلیک کرده و پاسخ خود را در صفحه باز شده جدید دریافت کنید. پیشنهادات و دیدگاه‌‎های خود را در بخش نظرات کاربران با ما درمیان بگذارید.