خرید اقساطی اجاق گاز بوش شنبه 26 بهمن 1398

 

از گاز قدیمی و کهنه‌‌ی خانه‌ی خودتان خسته شدید؟ می‌خواهید یک گاز با قیمت مناسب و کیفیت عالی داشته باشید؟ 

نمی دانید چطور در برابر هر افزایش قیمتی ضد ضربه باشید و همیشه توان مالی خرید لوازم مورد نیاز و به روز را داشته باشید؟

ما به شما می گوییم، با بای چک همراه شوید. بای چک برای شما فرصت خرید اقساطی اجاق گاز بوش را فراهم می‌کند تا شما بهترین با آسان‌ترین شرایط داشته باشید. 

با بای چک بمانید تا در این مطلب با ویژگی اجاق گازهای مبله، مقایسه دو مدل محبوب اجاق گاز بوش و شرایط خرید اقساطی اجاق گاز بوش از بای چک آشنا شوید.

 

اجاق گاز بوش

 

مدل  HSG736257Iمدل  HSG738257I
5 شعله و 3 عملکرد پخت فر و 112 لیتر گنجایش فر5 شعله و 3 عملکرد پخت فر با جنس شیشه و استیل
دارای گریل و جنس چدنی به رنگ استیل دارای 6 محدوذه شعله و دارای کشوی وسایل آشپزخانه
قیمت بین 11.800.000 تومان تا 17.500.000 تومانقیمت بین 18.525.000 تومان تا 19.890.000 تومان

 

دریافت تاییدیه بای چک

نظرات کاربراننام :
ایمیل :
شماره تماس :
توضیحات :

بای چک در ابتدای سال 1396 راه اندازی گردید و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه ها و وبسایت های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار نمود.در حال حاضر بای چک اعتبار سنجی مشتریان ده ها فروشگاه و وبسایت را در رشته های مختلف  از جمله فروش لوازم خانگی ، صوتی تصویری ، گوشی ، مبلمان ، تورهای مسافرتی ، موتور سیکلت ، دکوراسیون داخلی ، کامپیوتر و لپتاپ ، لوازم و ادوات موسیقی و .....بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور* تاییدیه بای چک * برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24 ماه و بدون سقف محدود تسهیل نموده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران میتوانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه ، از تمامی فروشگاههای تحت پوشش خرید نمایند .ضمنا تامین کنندگان نیز میتوانند با تماس با بای چک و درخواست همکاری به سادگی هر چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند.بای چک همچنین منتظر ایده های نوین کار آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه گذاری در رشته های مختلف میباشد.