خرید اقساطی از بای چک با استفاده از ترهین خودرو سه شنبه 22 مهر 1399

همانطور که از عنوان خبر مشخص میباشد بای چک برای سهولت و سرعت بخشیدن به اعتبار سنجی مشتریان خود این امکان را فراهم میکند تا مشتریان بتوانند با ترهین خودروی خود اقدام به گرفتن تاییدیه بای چک نمایند و از فروشگاه های طرف قرارداد به راحتی خرید اقساطی خود را انجام دهند.

در صورتی که مشتریان عزیز بای چک قصد تهیه کالا به صورت اقساطی داشته باشند علاوه بر سفته ، چک و یا  گواهی کسر از حقوق میتوانند از طریق ترهین خودرو اقدام به  دریافت تاییدیه بای چک نمایند ، ترهین خودرو باعث میشود تا از اعتبار سنجی سریع تر وراحت تری بهرمند شوید.

همین امروز ثبت‌نام کنید تا از یک خرید قسطی آسان لذت ببرید.

 

برای ثبت نام و دریافت تاییدیه بای چک، روی لینک زیر کلیک کنید:

دریافت تاییدیه بای چک

نظرات کاربران


مهرداد کاکایی

جمعه 25 مهر
سلام


نام :
ایمیل :
شماره تماس :
توضیحات :

بای چک در ابتدای سال 1396‌ راه‌اندازی شد و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار کرد. در حال حاضر بای چک اعتبارسنجی مشتریان ده‌ها فروشگاه و وب‌سایت را در رشته‌های مختلف‌ از جمله فروش لوازم خانگی‌، صوتی تصویری‌، گوشی‌، مبلمان‌، تورهای مسافرتی‌، موتور‌سیکلت‌، دکوراسیون داخلی‌، کامپیوتر و لپ‌تاپ‌، لوازم و ادوات موسیقی و‌ بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور «تاییدیه بای چک» برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24‌ماه و بدون سقف محدود تسهیل کرده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران می‌توانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه‌، از تمامی فروشگاه‌های تحت پوشش خرید نمایند‌. ضمنا تامین‌کنندگان نیز می‌توانند با تماس با بای چک و درخواست همکاری به سادگی هر‌چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند. بای چک همچنین منتظر ایده‌های نوین کار‌آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه‌گذاری در رشته‌های مختلف است.