خرید اقساطی اسکوتر برقی دوشنبه 24 شهریور 1399

 

تفریح کردن نیاز به هیچ دانش و مهارت خاصی ندارد شما می‌توانید به راحتی با اسکوترهای برقی تفریح کنید و لذت ببرید.

اسکوتر برقی وسیله‌ای هیجان‌انگیز برای سلامتی و تفریح‌کردن است که در دو دهه اخیر طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان پیداکرده است.
شما تنها با یک‌بار شارژ کردن باتری اسکوتر برقی حداکثر مسیر 25کیلومتر را طی خواهید کرد.
اسکوترهای برقی در انواع مختلفی طراحی شده‌اند و شما می‌توانید با خرید اقساطی اسکوترهای برقی از سایت بای چک که شامل اسمارت اسکوترهای بدون دسته برای تفریحات‌تان و ناین‌بات‌ها، مینی‌ناین بات‌ها و اسکوترهای‌ دسته‌دار(‌سِگوی‌ها‌)که برای رفت‌وآمد شهری مناسب هستند، به مراد دلتان برسید.
برای خرید یک اسکوتر برقی باکیفیت شما باید به طول عمر باتری، سرعت، تحمل وزن و جنس بدنه توجه کنید و نگران هزینه یک خرید باکیفیت نباشید، چراکه بای چک امکان خرید اقساطی اسکوتر شارژی را برای هموطنان عزیزمان فراهم آورده است.

خرید اقساطی اسکوتر برقی از بای چک

در هنگام سوارشدن بر اسکوتر برقی به چه نکات ایمنی توجه کنیم؟

بای چک خرید اقساطی اسکوترهای برقی را از بهترین برندها مثل: شیائومی، اف اسپید، اسمارت بالانس، سگوی و... به شما پیشنهاد می‌کند.
یک نکته مهم در هنگام خرید اسکوتر برقی آن است که شما اسکوترهایی که دارای سه بورد هستند را انتخاب کنید. نسخه‌های دو بورد برای حفظ تعادل و تغذیه چرخ‌ها بوده و همین مسئله باعث احتراق باتری‌ها می‌شوند. اما در اسکوتر برقی‌های سه بورد تغذیه، حفظ تعادل، پردازش به صورت جداگانه‌ای صورت می‌گیرد.
برخی از اسامی اسکوترها: هوشمند، اسمارت ویل، آیرو، ایربرد، هاوربرد و...

شما به سه روش زیر می‌توانید از طریق بای چک اقدام به خرید کالا قسطی کنید‌:

خرید اقساطی با چک

خرید اقساطی با سفته

خرید اقساطی از طریق کسر از حقوق


شرایط ثبت نام و قبولی در بای چک

برای ثبت نام در بای چک و یا یکی از فروشگاه‌های طرف قرارداد بای چک باید حائز شرایط زیر باشید: 
- داشتن قدمت حساب 
- داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید 
- نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی
-شغل و سابقه کاری

در صورت داشتن هرگونه پرسش در اینجا کلیک کنید و پاسخ خود را دریافت نمایید؛ شما می‌توانید به دو صورت کوتاه و بلند مدت 2 تا 24 ماهه پس از ثبت نام و طی کردن مراحل اعتبارسنجی به صورت قسطی اسکوتر برقی را خریداری کنید.

نظرات کاربراننام :
ایمیل :
شماره تماس :
توضیحات :

بای چک در ابتدای سال 1396‌ راه‌اندازی شد و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار کرد. در حال حاضر بای چک اعتبارسنجی مشتریان ده‌ها فروشگاه و وب‌سایت را در رشته‌های مختلف‌ از جمله فروش لوازم خانگی‌، صوتی تصویری‌، گوشی‌، مبلمان‌، تورهای مسافرتی‌، موتور‌سیکلت‌، دکوراسیون داخلی‌، کامپیوتر و لپ‌تاپ‌، لوازم و ادوات موسیقی و‌ بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور «تاییدیه بای چک» برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24‌ماه و بدون سقف محدود تسهیل کرده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران می‌توانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه‌، از تمامی فروشگاه‌های تحت پوشش خرید نمایند‌. ضمنا تامین‌کنندگان نیز می‌توانند با تماس با بای چک و درخواست همکاری به سادگی هر‌چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند. بای چک همچنین منتظر ایده‌های نوین کار‌آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه‌گذاری در رشته‌های مختلف است.