خرید اقساطی انواع ساعت ایستاده

ساعت ایستاده اولین بار توسط ویلیام کلمنت یک ساعت‌ساز انگلیسی در سال 1670 طراحی و ساخته شد. این ساعت انقلابی در طراحی ساعت محسوب می‌شد، ماشینی با یک پاندول که هر ثانیه یک بار در در یک کابین ایستاده و مجزا حرکت نوسانی داشت. با احترام به طراحی بی‌نظیر کلمنت، در این ساعت‌ها طی 350 سال تغییراتی کوچک در ظاهرشان پدیدار شد.ساعتهای ایستاده که اغلب از جنس چوب ساخته شده اند درست همانند انسان میباشند و شرایط نگهداری ویژه‌ای دارند. ساعت‌های چوبی درست مثل انسان‌ها هستند، آن‌ها برای اتاق‌های مناسب هستند که از هر لحاظ برای زندگی راحت و مناسب باشند، اتاق‌هایی که نه خیلی گرم و نه خیلی سرد باشند،اتاقها نباید نه خیلی مرطوب و نه خیلی خشک باشند. این ساعت‌ها به شدت نسبت به تغییرات دما و رطوبت حساس هستند. مانند بسیاری دیگر از اثاثیه‌های ظریف، این وسیله نیز ممکن است دچار آسیب شود و چوب آن ورم کند یا ترک بردارد. بنابراین قرار دادن این نوع ساعت‌ها درست در مقابل در ورودی که یک راهرو برای متعادل کردن هوا ندارد، ایده خوب و مناسبی نیست. به خاطر اندازه بزرگ و وزن زیاد این نوع ساعت‌ها معمولا آن‌ها را در طبقه اول به کار می‌گیرند. به دلیل قیمت بالای این ساعت‌ها معمولا از آن‌ها در قسمت‌های عمومی خانه مانند سرسرا، اتاق نشیمن یا اتاق مطالعه استفاده می‌شود.

نکته بسیار مهمی که در مورد جاگیری و قرار دادن ساعتهای ایستاده در قسمت‌های مختلف خانه باید مد نظر داشت این است که این ساعت‌ها نیاز به نگهداری و مراقبت دارند و برخی از آن‌ها در اطراف خود دارای پنل‌هایی هستند که برای مراقبت، تنظیم و تمیز کردن آن‌ها باید این پنل را باز کرد و بنابراین اگر هنگام جاسازی ساعت به این نکته توجه نشده باشد با توجه به اندازه بزرگ و وزن این گونه ساعت‌ها نگهداری و سرویس آن‌ها با مشکل مواجه خواهد شد و گاهی غیرممکن می‌شود پس در هنگام تصمیم‌گیری برای قرار دادن ساعت در یک مکان مشخص در خانه باید به نوع ساعت و فضای کافی برای دسترسی به آن به منظور تمیز کردن، تنظیم و کوک کردن و به طور کلی سرویس آن دقت کافی صرف کرد.

شما هم وطن گرامی اگر قصد خرید اقساطی هرنوع از ساعتهای ایستاده را دارید میتوانید با ثبت نام خود در سامانه‌ی بای چک اقدام به خرید اقساطی ساعت ایستاده‌ی مد نظر خود از فروشگاههای تحت پوشش نمایید. مهلت بازپرداخت اقساط این ساعتهای ایستاده بنا به خواست شما مشتریان عزیز بین 2 تا 24 ماه متغیر میباشد. هم اکنون با ثبت نام خود در سامانه‌ی بای چک اقدام به خرید اقساطی ساعت ایستاده‌ی مد نظر خود نمایید.

 

خرید اقساطی انواع ساعت ایستادهخرید اقساطی انواع ساعت ایستادهخرید اقساطی انواع ساعت ایستادهخرید اقساطی انواع ساعت ایستادهخرید اقساطی انواع ساعت ایستاده

 

 

  • img
    سعید
    پنج شنبه 17 مهر

    با سلام ساعت ایستاده میخواستم اقساطی ممنون