خرید اقساطی انواع پوستر دیواری

 پس از تکمیل شدن و جا افتادن کاغذ دیواری در بازار داغ دکوراسیون، نوبت به خلاقیت و تنوع میرسد. کاغذ دیواری به دلیل زیبایی، آسان بودن نصب و شست و شوی راحت طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این در حالی است که کاغذ دیواری یک سری محدودیت هایی را به دنبال دارد و نصب آن بر روی سقف، دشوار و نیازمند قدرت ریسک بیشتری است. با آمدن پوستر دیواری میتوان گفت تمامی این مشکلات حل شده است و راه حلی نوین و خلاقانه برای طراحی دیوار منازل می باشد. نکته ی جالب در زمینه ی پوسترهای دیواری، متنوع بودن طرح بندی آن است و تمامی طرح ها به واقعیت نزدیکند حتی بسیاری از این طرح ها به صورت 3 بعدی می باشد و مانند واقعیتی است که به تصویر کشیده شده است. 

ویژگی بسیار جالب در پوستر های دیواری این است که هیچگونه محدودیتی را در مورد انتخاب طرح ایجاد نمیکند این به این معنی است که هر طرح مورد نظر را با بالاترین کیفیت با داشتن فایل اصلی میتوان بر روی پوستر چاپ کرد و آن را بر روی دیوار یا سقف منازل نصب کرد.پوستر دیواری دیوارپوشی است همچون کاغذ دیواری با این تفاوت که طرحهای روی آن مانند پوستر از یک شکل و موضوع کامل و بزرگ مانند تصویری از یک ساحل و یا عکسی از یک درخت و منظره اطراف آن تشکیل شده است. اکثر تصاویر چاپ شده بر روی پوسترهای دیواری سه بعدی میباشد و به همین خاطر به پوستر دیواری سه بعدی خطاب می شوند که عده‌ای به اشتباه آن را کاغذ دیواری سه بعدی می نامند.

شما هموطن گرامی اگر قصد خرید انواع پوستر دیواری و سقفی با طرحهای متنوع مناسب برای اتاق خواب، اتاق کودک یا نوجوان و همچنین اتاق پذیرایی خود دارید میتوانید با ثبت نام خود در سامانه‌ی بای چک اقدام به خرید اقساطی پوستر دیواری و یا یقفی مورد نظر خود از فروشگاه‌های تحت پوشش نمایید. مهلت باز پرداخت اقساط خرید اقساطی پوستر دیواری و سقفی بنا به خواست شما مشتریان عزیز بین 2 تا 24 ماه متغیر میباشد. هم اکنون با ثبت نام خود در سامانه‌ی بای چک اقدام به خرید اقساطی پوستر سقفی و دیواری مورد نظر خود نموده و از یک زیبایی دو چندان در منزل خود لذت ببرید.

 

خرید اقساطی انواع پوستر دیواریخرید اقساطی انواع پوستر دیواریخرید اقساطی انواع پوستر دیواریخرید اقساطی انواع پوستر دیواری

 

خرید اقساطی انواع پوستر دیواریخرید اقساطی انواع پوستر دیواریخرید اقساطی انواع پوستر دیواریخرید اقساطی انواع پوستر دیواری