خرید اقساطی تختخواب یکنفره و دونفره

یکشنبه 22 دی 1398
بروزرسانی : چهارشنبه 26 آذر 1399

خواب مفید، یکی از مهم‌ترین پارامتر‌های سلامتی در انسان است. هر فرد تقریبا ۶ الی ۸ ساعت از شبانه روز خود را به خواب اختصاص می‌دهد. برای داشتن خوابی مفید و آرام، ابتدا باید بستری راحت داشته باشید. اولین معیار برای تشخیص تخت خواب مناسب، استاندارد بودن اندازه تخت خواب است. اندازه استاندارد تخت خواب در کشور‌های مختلف متغیر می‌باشد. این تفاوت دلایل زیادی دارد که مهم‌ترین آن‌ها میزان تزیینات روی قاب تخت خواب و اندازه تشک است. رایج‌ترین شکل تخت خواب، مستطیل شکل می‌باشد اما امروزه تخت خواب‌های دایره شکل نیز در بازار رواج یافته که طرفداران خاص خود را دارد.

مسلماً یک اندازه از تختخواب برای همه ی افراد، مناسب نیست. افراد با توجه به نوع کاربرد، فضای اتاق و جثه ی خود، باید اندازه ی تختخواب خود را مشخص کنند. تخت خواب یک نفره برای کودکان و نوجوانان و همچنین بزرگسالان مجرد مناسب است . تخت دو طبقه نیز برای کسانی مناسب است که اتاق خواب کوچکی در اختیار دارند و در عین حال می‌خواهند دو فرزندشان از یک اتاق خواب استفاده کنند تخت خواب های دو طبقه صرفه جویی بسیار مناسبی در فضای اتاق خواب ایجاد می کنند . تخت خواب دو نفره همچنان که از اسمش پیداست برای متاهلین مناسب است .

شما هموطن گرامی اگر قصد خرید یکی از انواع تخت خواب را دارید، از هر کجای ایران که باشید میتوانید با ثبت نام خود در سامانه ی بای چک اقدام به خرید اقساطی تخت خواب مد نظر خود از فروشگاههای تحت پوشش نمایید. مهلت پرداخت اقساط تخت خواب بنا به خواسته‌ی شما مشتریان گرامی بین 2 تا 24 ماه متغیر میباشد. هم اکنون با ثبت نام خود در سامانه‌ی بای چک اقدام به خرید اقساطی تخت خواب مد نظر خود نمایید و از داشتن تختخوابی زیبا لذت ببرید.

 

خرید اقساطی تختخواب یکنفره و دونفرهخرید اقساطی تختخواب یکنفره و دونفره

 

خرید اقساطی تختخواب یکنفره و دونفرهخرید اقساطی تختخواب یکنفره و دونفره

 

 

 

 • img
  Maryam
  چهارشنبه 12 شهریور

  یک تخت خواب یک نفره با ۴ اقساط میخوام

  • img
   مدیر
   شنبه 15 شهریور

   سلام دوست عزیز :
   شما باید اول در سایت قسمت ثبت نام مشخصات خود را وارد کنید و بعد از تایید شدن شما می توانید خرید خود را از فروشگاه های طرف قرار داد خرید خود را انجام دهید .

 • img
  یونس اکبری
  جمعه 4 مهر

  سلام.بستگی به قیمت تمام شده داره..یا یه سرویس نوجوان ..یا یه سرویس دوطبقه..ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

  • img
   مدیر
   سه شنبه 15 مهر

   سلام از قسمت فروشگاه ها در سایت ، فروشگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید و با فروشگاه تماس گرفته و یا به سایت فروشگاه برای اطلاعات بیشتر مراجعه نمایید.