خرید اقساطی جاروبرقی اسنوا

 

مهمان‌نوازی در خون خانواده‌های ایرانی است و ما را همواره با همین روی گشاده و چهره بَشاش به عنوان میزبانی مهربان می‌شناسند. پس می‌توان دانست که برای خانواده‌های ایرانی چقدر تمیزی خانه و مرتب بودن آن دارای اهمیت است. برای رسیدن به این مهم هم وجود یک جاروبرقی مناسب از اولویت‌‌ها است.

برند اسنوا نیز به عنوان یک میزبان خوب ایرانی و مهربان، پذیرای همه خریداران هموطن خود بوده و با عرضه جاروبرقی‌هایی با کیفیت، جادار و با قیمت‌هایی مناسب به خوبی نیازهای مشتریان و مهمان‌های خود را برطرف ساخته است.

با ما همراه باشید تا هم از جاروبرقی‌های خوب برند اسنوا بیشتر بدانید و هم اینکه از چگونگی خرید اقساطی آسان از طریق بای چک مطلع شوید.

 

جاروبرقی اسنوا

اسنوا با توجه به نیاز شما انواع مختلفی از جاروبرقی‌ها را با کارایی، ظرفیت، وزن و قیمت متفاوت در دسترستان قرار داده است که اگر به عنوان مثال در خانواده خود فردی با بیماری تنفسی و آلرژی دارید از جاروبرقی‌های استفاده کنید که دارای فیلترهای قدرتمند هستند و یا برای آرامش بیشتر و مطالعه کردن می‌توانید از جاروبرقی‌های کم‌صدا استفاده کنید.

می‌توان به انواع جاروبرقی‌هایی که کارکرد بالایی هم دارند اشاره کرد. مانند: جاروبرقی کوله‌پشتی که برای جاهای کوچک و محیط‌هایی که نیاز به تحرک دارند مناسب هستد، جاروبرقی که بطری یا سطل آن در قسمت جلویی آن قرار گرفته است، جاروبرقی‌ خانگی با کیسه و یا مخزنی(بدون کیسه)، جاروبرقی نیمه‌صنعتی که می‌توانند مدت زمان زیادی روشن بوده و ظرفیت بالا و موتورهای قدرتمندی هم دارند.

جاروبرقی اسنوا را با بای چک، قسطی بخرید.

ویژگی‌های جاروبرقی اسنوا

ظاهر جاروبرقی‌های اسنوا گیرا و شکیل است و چرخ‌های این محصولات مناسب بوده و امکان حرکت آسان را برای این جاروبرقی‌ها فراهم کرده است. توان موتور تولیدات اسنوا قدرت زیادی داشته و تا 2200وات نیرو دارند. جاروهای این برند فیلترهای پیشرفته‌ای داشته که از گردوغباری که از مخزن جارو در محیط پراکنده می‌شود به خوبی جلوگیری می‌کند.

سری‌های متعدد جاروهای اسنوا امکان تمیز کردن درزها، گوشه‌ها، کناره‌های دیوار و همچنین روی مبل و پله‌ها را مهیا می‌کند. لوله‌های تلسکوپی و خرطومی نیز برای راحتی کاربران درنظر گرفته شده است. عایق‌بندی این دستگاه‌ها مناسب است و به بهتر شدن قدرت مکش آنها کمک می‌کند.

اسنوا به فکر آرامش کاربران خود بوده و جاروبرقی‌های این برند ایرانی صدای کمی تولید کرده تا شما بتوانید با خیال آسوده در محیط‌‎های مختلف به تمیز کردن بپردازید. این جاروبرقی‌ها دارای دستگیره‌های مناسب برای راحتی بیشتر، سیم‌جمع‌کن، نشانگر پربودن مخزن نیز هستند. پارویی‌های مخصوصشان نیز آنها را برای تمیز کردن آسان سطوحی مانند فرش و موکت مناسب کرده است.

 

خرید قسطی با بای چک

 شاید با وجود اینکه توانسته‌اید یک جارو برقی عالی از برند اسنوا انتخاب کنید، همچنان برای پرداخت هزینه آن با مشکل مواجه‌ باشید. بای چک با شرایط خرید اقساطی عالی خود به فکر شما هموطنان عزیز است. برای یک خرید اقساطی آسان در بای چک یا یکی از فروشگاه‌های طرف قرارداد بای چک، با داشتن شرایط زیر ثبت نام کنید:

- داشتن قدمت حساب
- داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید
- نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی
-شغل و سابقه کاری

بای چک به فکر هموطنان عزیز است و شما به آسانی با سقف نامحدود و اقساط 2 تا 24 ماهه می‌‎توانید کالای مورد نیاز خود را بخرید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا پرسشی می‌توانید در اینجا کلیک کرده و پاسخ خود را دریافت کنید.

همین امروز ثبت‌نام کنید تا از یک خرید قسطی آسان لذت ببرید.

 

 

 

  • img
    پرهام
    دوشنبه 13 بهمن

    جاروبرقی اسنوا مدلsvc2200Gs
    شرایط و پیش پرداخت رو میخواستم