خرید اقساطی صندلی ماساژور دوشنبه 24 شهریور 1399

آیا ازاسترس و تنش‌های روزانه‌تان خسته شد‌ه‌اید و به دنبال راهی برای به آرامش رسیدن می‌گردید؟ دلتان می‌خواهد به تمام تنش‌ها و سختی‌هایتان پایان بدهید و با نیرویی قوی به استقبال ادامه ‌روزتان بروید؟ بای چک به کمک شما می‌آیید تا تنها با استفاده از یک صندلی ماساژور به آرامش برسید.

صندلی ماساژور برای نخستین بار دردهه 1980 میلادی وارد بازار شد.

خرید اقساطی صندلی ماساژور از بای چک

حتما با خودتان می‌گویید مگر اینها از قیمت‌ها اطلاع ندارند اشتباه نکنید بای چک برای رفاه حال شما در این شرایط اقتصادی آماده است و برای شما عزیزان امکان خرید اقساطی صندلی ماساژوررا فراهم کرده است تا بتوانید آرامش را به ذهن وجسم خود بازگردانید.
یکی دیگر از مزیت‌های صندلی ماساژ و استفاده‌ آن در جهت سلامت جسمانی است که می‌توانید از آن برای درمان سیاتیک، کمردرد، آرتروز و مشکلات بدخوابی استفاده کنید. وعلاوه برآن برای پیشگیری از بروز بیمارهایی مثل واریس، کوفتگی عضلات بسیار مناسسب است که می‌توانید با خرید اقساطی صندلی ماساژور کمک بسیار زیادی به سلامتی خود کنید.
می‌توان از معتبرترین و بهترین برندهای آن به بن کر، آی رست، آی ریلکس و... نام برد.

قیمت صندلی ماساژور

قیمت صندلی ماساژور بسته به نوع آن متفاوت است که برخی از آنها ماساژ کامل بدن از پشت سر تا کف پاها را انجام می‌دهد اما در برخی دیگر ماساژ تمام قسمت‌های بدن صورت نمی‌گیرد. قیمت صندلی ماساژور بستگی به نوع انتخاب شما دارد و شما عزیزان می‌توانید به صورت خرید اقساطی صندلی ماساژور را از سایت بای چک دریافت کنید.


عوامل سازنده صندلی ماساژور

شما به سه روش زیر می‌توانید از طریق بای چک اقدام به خرید کالا قسطی کنید‌:

خرید اقساطی با چک

خرید اقساطی با سفته

خرید اقساطی از طریق کسر از حقوق

 

شرایط ثبت نام و قبولی در بای چک

برای ثبت نام در بای چک و یا یکی از فروشگاه‌های طرف قرارداد بای چک باید حائز شرایط زیر باشید: 
- داشتن قدمت حساب 
- داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید 
- نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی
-شغل و سابقه کاری

در صورت داشتن هرگونه پرسش در اینجا کلیک کنید و پاسخ خود را دریافت نمایید؛ شما می‌توانید به دو صورت کوتاه و بلند مدت 2 تا 24 ماهه پس از ثبت نام و طی کردن مراحل اعتبارسنجی به صورت قسطی صندلی ماساژور را خریداری کنید.

نظرات کاربراننام :
ایمیل :
شماره تماس :
توضیحات :

بای چک در ابتدای سال 1396‌ راه‌اندازی شد و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار کرد. در حال حاضر بای چک اعتبارسنجی مشتریان ده‌ها فروشگاه و وب‌سایت را در رشته‌های مختلف‌ از جمله فروش لوازم خانگی‌، صوتی تصویری‌، گوشی‌، مبلمان‌، تورهای مسافرتی‌، موتور‌سیکلت‌، دکوراسیون داخلی‌، کامپیوتر و لپ‌تاپ‌، لوازم و ادوات موسیقی و‌ بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور «تاییدیه بای چک» برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24‌ماه و بدون سقف محدود تسهیل کرده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران می‌توانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه‌، از تمامی فروشگاه‌های تحت پوشش خرید نمایند‌. ضمنا تامین‌کنندگان نیز می‌توانند با تماس با بای چک و درخواست همکاری به سادگی هر‌چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند. بای چک همچنین منتظر ایده‌های نوین کار‌آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه‌گذاری در رشته‌های مختلف است.