خرید اقساطی قرنیز و ابزار

 

قبل از هر چیز بهتر است با مفهوم قرنیز و ابزار آشنا بشویم، پس با ما همراه باشید.
قرنیز به نوار و باندی گفته می‌شود که در قسمت پایینی دیوار در جهت زیباتر شدن منازل استفاده می‌شود. قرنیزهای با طرح چوب، ام‌دی‌اف و پی‌وی‌سی چندسالی است که ‌جایشان را با قرنیز‌های قدیمی‌تر که از جنس چوب و سنگ بودند عوض کرده‌اند.
طبقه‌بندی قرنیزها براساس جنس آنها انجام می‌شود‌. قیمت قرنیزها براساس طول، ارتفاع، کیفیت مواد کاربردی و کشور سازنده ‌آن متفاوت می‌باشد. و شما می‌توانید از طریق ثبت نام و دریافت تاییدیه از سایت بای چک اقدام به خرید اقساطی قرنیز و ابزار کنید.
از ابزارها بیشتر در جهت مقاومت‌سازی و پوشش فضاهای خاص در مکان‌های مختلف استفاده می‌شود. ابزار هم مانند قرنیزها دارای انواع مختلف و گوناگونی هستند که در ادامه با چند نمونه از آنها آشنا می‌شویم.

انواع ابزار و کابردهای آن

  • نبشی‌‌های تاشو: از این ابزار در کنج‌های دیوار ساختمان برای جلوگیری از آسیب‌دیدگی دیوارها استفاده می‌شود.
  • ابزار گرده: پس از نصب پارکت‌ها برای پر کردن فضای خالی میان سطح زمین و پارکت‌ها می‌شود از آن استفاده کرد.
  • ابزار لب پله: از این ابزار برای نصب پارکت در راه‌پله‎‌ها استفاده می‌شود.

اما نگران زیباسازی منازل خود نباشید چراکه بای چک امکان خرید اقساطی قرنیز و ابزار را برای شما فراهم آورده است.

انواع جنس قرنیز و ابزار و مزیت آنها

  1.  قرنیز و ابزار ام‌دی‌اف: قرنیزی که بیشتر آن را با نام چوب می‌شناسند و طرفداران همیشگی خود را دارد و از مزیت آن می‌توان به حمل آسان و قیمت مناسبش اشاره کرد.
  2. قرنیز پی‌وی‌سی: از مهمترین مزیت‌های این نوع قرنیز می‌توان به مقاوم بودن آن در برابر آب و رطوبت اشاره کرد که در دو نوع توپر و خالی تولید می‌شود که قرنیز توپر به دلیل استحکام بالا و مقاومتی که دربرابر ضربه دارد استفاده می‌شود و از قرنیز توخالی به دلیل قیمت پایین‌تر بیشتر برای مکان‌هایی که در آنجا کابل برق رد می‌شود استفاده می‌کنند.
  3. ابزار و قرنیز پلی استرن: جذاب‌ترین ویژگی این قرنیز قابلیت شست‌و‌شوی آن است یعنی شما می‌توانید با خیال راحت قرنیز را شست‌و‌شو دهید و نگران خراب شدن آن نباشید.

شما می‌توانید از طریق خرید اقساطی قرنیز و ابزار از سایت بای چک جنس مورد نظر خود را تهیه کنید. انتخاب قرنیز و ابزار بستگی به نوع سلیقه‌ شما دارد که باید متناسب با دکوراسیون منزل خود آن را انتخاب کنید.

شما به سه روش زیر می‌توانید از طریق بای چک اقدام به خرید کالا قسطی کنید‌:

خرید اقساطی با چک

خرید اقساطی با سفته

خرید اقساطی از طریق کسر از حقوق

 

شرایط ثبت نام و قبولی در بای چک

برای ثبت نام در بای چک و یا یکی از فروشگاه‌های طرف قرارداد بای چک باید حائز شرایط زیر باشید: 
- داشتن قدمت حساب 
- داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید 
- نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی
-شغل و سابقه کاری

در صورت داشتن هرگونه پرسش در اینجا کلیک کنید و پاسخ خود را دریافت نمایید؛ شما می‌توانید به دو صورت کوتاه و بلند مدت 2 تا 24 ماهه پس از ثبت نام و طی کردن مراحل اعتبارسنجی به صورت قسطی قرنیز و ابزار را خریداری کنید.