خرید اقساطی لباسشویی بوش

تعریف ماشین لباسشویی‌های بوش را زیاد شنیده‌اید؟ دوست دارید یکی از ماشین لباسشویی‌های بوش را به خانه‌ی خود بیاورید؟ پس چرا معطلید؟

حتما نگران افزایش قیمت‌های بیست و چند درصدی هستید... اصلا مهم نیست که قیمت ها چقدر گران شده اند...! چرا؟ چون شما بای چک را در کنار خود دارید!

بای چک با همکاری کنار برندهای بزرگ و معروفی چون بوش، ال جی، سامسونگ و غیره؛ شرایط خرید و فروش اقساطی را برای شما عزیزان آسان کرده‌اند.

بای چک با فراهم کردن فرصت اقساط 24 ماهه، شرایط خرید اقساطی لباسشویی بوش را برای علاقمندانش به وجود آورده است. 

با ما بمانید تا بدانید چرا لباسشویی بوش آلمان، یکی از محبوب‌ترین‌های بازار لوازم خانگی است و شرایط خرید ماشین لباسشویی بوش قسطی چیست.

 

ماشین لباسشویی بوش

 

  • لباسشویی بوش آلمان و یک طراحی هوشمندانه
    محصولات بوش آلمان به طارحی های هوشمندانه و خاص در عین حال زیبا معروف هستند. ماشین لباسشویی بوش هم یکی از بهترین طراحی‌های این شرکت را همیشه پیشکش کرده است.
  • عملکرد، سرعت و تکنولوژی؛ کنار هم در لباسشویی بوشدستگاه‌های شستشوی بوش با فناوری دوز اتوماتیک i-DOS دارای حسگرهای یکپارچه‌ای هستند که نوع پارچه، حجم بار و سطح آلودگی بار لباسشویی را تشخیص می‌دهند. فناوری i-DOS ماشین لباسشویی شما را قادر می سازد تا شستشوی کاملی انجام دهد و به این ترتیب در مصرف آب صرفه جویی می‌کنید.

  • ماشین لباسشویی بوش، بی صداترین لباسشویی که دیده‌اید!
    بر خلاف موتورهای ماشین لباسشویی معمولی با برس‌های کربن، ماشین‌های شستشوی بوش مجهز به یک موتور پیشرفته و بدون برس است که اصطکاک را بهینه می‌کند. همچنین بهره‌وری به مراتب بهتر انرژی، کارایی و عملکرد فوق العاده آرامی را به ماشین لباسشویی بوش هدیه کرده است.

 

شرایط خرید اقساطی لباسشویی بوش چیست؟
برای خرید اقساطی لباسشویی بوش باید در بای چک یا یکی ازفروشگاه‌های طرف قرارداد بای چک، با داشتن شرایط زیر ثبت نام کنید:

- داشتن قدمت حساب
- داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید
- نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی

شما پس از ثبت نام در بای چک و طی شدن مراحل اعتبارسنجی، در صورت داشتن شرایط مذکور؛ مورد قبول بای چک قرار خواهید گرفت و کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.