خرید اقساطی لباسشویی سامسونگ

شیوع ویروس کرونا، نبود ورودی ارزی لازم برای تامین مواد اولیه، تعطیلی طولانی مدت بازارها و رکوردشکنی دلار؛ همه و همه منجر به ایجاد شرایط سختی برای بازار لوازم خانگی شده است. 

این اوضاع پیش آمده طبیعتاً به افزایش قیمت‌ حتی تا 25 درصدی در لوازم خانگی ضروری مثل ماشین لباسشویی می‌انجامد. حالا چاره چیست؟ حتما فکر می‌کنید دیگر نمی‌توانید صاحب اجناس با کیفیت از برند‌های معتبری مثل سامسونگ، ال جی، بوش و غیره باشید... اما اشتباه شما دقیقاً همین جاست!

حتماً تعجب کردید و نمی‌دانید کجای کارتان اشتباه است! بگذارید راحت بگوییم شما به بای چک مراجعه کرده‌اید، همان جایی که امکان خرید قسطی را برای شما فراهم می‌کند. پس دیگر نگران قیمت‌های سر به فلک کشیده نباشید. بای چک تا سقف 24 ماه، حامی شماست. با ما همراه باشید تا بدانید چرا نباید قید خرید لباسشویی سامسونگ را بزنید!

 

خرید اقساطی لباسشویی سامسونگ

 

 


 

اندازه ماشین لباسشویی سامسونگ

 

 

 

شما پس از ثبت نام در بای چک و طی شدن مراحل اعتبارسنجی، مورد قبول بای چک قرار خواهید گرفت و اگر مستقیماً از طریق سایت ما اقدام به ثبت نام کرده باشید، می‌توانید از تمام نمایندگی های سامسونگ طرف قرارداد بای چک، برای خرید قسطی لباسشویی سامسونگ اقدام کنید. همچنین اگر از طریق یکی از فروشگاه‌های وابسته به ما برای خرید اقساطی لباسشویی سامسونگ اقدام کرده باشید، پس از اعتبارسنجی و صدور تاییدیه بای چک می‌توانید از همان فروشگاه مدنظر برای خرید اقساطی وارد عمل شوید. 

 

دریافت تاییدیه بای چک

نظرات کاربراننام :
ایمیل :
شماره تماس :
توضیحات :

بای چک در ابتدای سال 1396 راه اندازی گردید و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه ها و وبسایت های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار نمود.در حال حاضر بای چک اعتبار سنجی مشتریان ده ها فروشگاه و وبسایت را در رشته های مختلف  از جمله فروش لوازم خانگی ، صوتی تصویری ، گوشی ، مبلمان ، تورهای مسافرتی ، موتور سیکلت ، دکوراسیون داخلی ، کامپیوتر و لپتاپ ، لوازم و ادوات موسیقی و .....بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور* تاییدیه بای چک * برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24 ماه و بدون سقف محدود تسهیل نموده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران میتوانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه ، از تمامی فروشگاههای تحت پوشش خرید نمایند .ضمنا تامین کنندگان نیز میتوانند با تماس با بای چک و درخواست همکاری به سادگی هر چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند.بای چک همچنین منتظر ایده های نوین کار آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه گذاری در رشته های مختلف میباشد.