خرید اقساطی لباسشویی سامسونگ

شیوع ویروس کرونا، نبود ورودی ارزی لازم برای تامین مواد اولیه، تعطیلی طولانی مدت بازارها و رکوردشکنی دلار؛ همه و همه منجر به ایجاد شرایط سختی برای بازار لوازم خانگی شده است. 

این اوضاع پیش آمده طبیعتاً به افزایش قیمت‌ حتی تا 25 درصدی در لوازم خانگی ضروری مثل ماشین لباسشویی می‌انجامد. حالا چاره چیست؟ حتما فکر می‌کنید دیگر نمی‌توانید صاحب اجناس با کیفیت از برند‌های معتبری مثل سامسونگ، ال جی، بوش و غیره باشید... اما اشتباه شما دقیقاً همین جاست!

حتماً تعجب کردید و نمی‌دانید کجای کارتان اشتباه است! بگذارید راحت بگوییم شما به بای چک مراجعه کرده‌اید، همان جایی که امکان خرید قسطی را برای شما فراهم می‌کند. پس دیگر نگران قیمت‌های سر به فلک کشیده نباشید. بای چک تا سقف 24 ماه، حامی شماست. با ما همراه باشید تا بدانید چرا نباید قید خرید لباسشویی سامسونگ را بزنید!

 

 

لباسشویی سامسونگ با طراحی فوق‌العاده
لباسشویی سامسونگ، با خلاقانه‌ترین و شیک‌ترین طراحی‌ها راه خودش را دل علاقمندان برندش باز کرده است. سامسونگ همواره یکی از زیباترین طراحی‌ها را بسته به کارکرد ویژه‌ی محصولاتش ارائه می‌کند.

 

اندازه‌هایی متناسب با خانه‌ی شما
ماشین لباسشویی‌های سامسونگ به خوش فرم و اندازه بودن، معروف هستند. سامسونگ با در نظر گرفتن این نکته که خانه‌های امروزی اکثراً کوچک هستند، اندازه‌های معقولی را برای لباسشویی های خود در نظر می‌گیرد که برای هر خانه‌ای متناسب است.

 

عملکرد بی مثال لباسشویی سامسونگ
لباسشویی سامسونگ با بازدهی بالا، سریع و هوشمند عمل می‌کند و در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند. این ماشین لباسشویی، کم مصرف است با این حال لباس‌های شما را به بهترین نحو تمیز می‌کند.

 

عمر طولانی لباسشویی سامسونگ
ماشین‌های لباسشویی سامسونگ عموماً عمر طولانی دارند اگر به چند نکته‌ی زیر دقت کنید:
- توجه به حجم لباس‌ها نسبت به اندازه‌ی ماشین لباسشویی
- توجه به تنظیمات ماشین لباسشویی متناسب با لباس‌ها
- خالی کردن محتویات لباس‌ها
- انتخاب کردن شوینده‌ی مناسب با ماشین لباسشویی و لباس‌ها
- استفاده از ترانس(محافظ برق) برای جلوگیری از صدمات احتمالی در نتیجه اتصالی برق

شرایط ثبت نام در بای چک برای خرید اقساطی
برای ثبت نام در بای چک و انجام خرید قسطی لوازم خانگی سامسونگ، باید این شرایط را داشته باشید:
- داشتن قدمت حساب
- داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید
- سابقه کاری موجه
- نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی

 

شما پس از ثبت نام در بای چک و طی شدن مراحل اعتبارسنجی، مورد قبول بای چک قرار خواهید گرفت و اگر مستقیماً از طریق سایت ما اقدام به ثبت نام کرده باشید، می‌توانید از تمام نمایندگی های سامسونگ طرف قرارداد بای چک، برای خرید قسطی لباسشویی سامسونگ اقدام کنید. همچنین اگر از طریق یکی از فروشگاه‌های وابسته به ما برای خرید اقساطی لباسشویی سامسونگ اقدام کرده باشید، پس از اعتبارسنجی و صدور تاییدیه بای چک می‌توانید از همان فروشگاه مدنظر برای خرید اقساطی وارد عمل شوید.