خرید اقساطی لباس و لوازم ورزشی

 

ورزش کردن فعالیتی است که ما دور از محیط‌های روزانه‌مان و هرکدام‌مان با هدفی متفاوت که می‌تواند مسابقه، لذت بردن، لاغری یا کسب مهارت باشد انجام می‌دهیم. 

انواع متفاوتی از ورزش وجود دارد که انسان‌ها قسمت زیادی از وقت و پول خود را صرف آن می‌کنند تا آن را بیاموزند‌. پس، بنابرین لوازم‌ ورزشی و لباس‌هایی که استفاده می‌کنیم بسیار مهم هستند گاهی ما چندین لباس ‌و لوازم ورزشی برای انجام‌دادن ورزش مورد علاقمه‌مان نیاز داریم که هزینه سنگینی را روی دوشمان می‌گذارند اما این هزینه‌ها نباید باعث دوری ما از هدفمان بشود و همچنین در این راه بای چک به کمک‌مان آمده است تا از طریق خرید اقساطی لباس و لوازم ورزشی ‌مسیر رسیدن به هدفمان را برای ما هموارتر کند.
بای چک به ما پیشنهاد خرید اقساطی لباس و لوازم ورزشی را می‌دهد که از طریق آن می‌توانیم اقلام مورد نیازمان را به صورت قسطی خریداری کنیم. 

خرید اقساطی تردمیل و الپتیکال از بای چک

حتما می‌دانید که بسیاری از لوازم ورزشی مانند: تردمیل‌، الپتیکال، دوچرخه‌های کوهستانی از قیمت بالایی برخودار هستند که ما می‌توانیم از طریق خرید اقساطی، لباس و لوازم ورزشی مورد نیازمان را به صورت هرچه آسان‌تر تهیه کنیم. 
با امکان خرید اقساطی لباس و لوازم ورزشی‌‌ سایت بای چک دیگر نیازی نیست نگران دور ماندن از اهداف خودمان باشیم. 
یکی از اهدافی که بیشتر ما ایرانی‌ها آن را داریم آب‌کردن چربی‌ها بدنمان است که  با توجه به شرایط فعلی بیماری کرونا و تعطیلی باشگاه‌ها می‌توانیم به راحتی و فقط با خرید ‌اقساطی لباس و لوازم وزشی مثل یک تردمیل یا الپتیکال‌ داخل منزلمان به راحتی به اندام مورد علاقه‌مان برسیم.    

شما به سه روش زیر می‌توانید از طریق بای چک اقدام به خرید کالا قسطی کنید‌:

خرید اقساطی با چک

خرید اقساطی با سفته

خرید اقساطی از طریق کسر از حقوق

 

شرایط ثبت نام و قبولی در بای چک

برای ثبت نام در بای چک و یا یکی از فروشگاه‌های طرف قرارداد بای چک باید حائز شرایط زیر باشید: 
- داشتن قدمت حساب 
- داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید 
- نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی
-شغل و سابقه کاری

در صورت داشتن هرگونه پرسش در اینجا کلیک کنید و پاسخ خود را دریافت نمایید؛ شما می‌توانید به دو صورت کوتاه و بلند مدت 2 تا 24 ماهه پس از ثبت نام و طی کردن مراحل اعتبارسنجی به صورت قسطی لوازم ورزشی راخریداری کنید.