135 سال موفقیت با برند بوش

 

برند آلمانی بوش یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قطعات خودرو و ابزار آلات صنعتی در دنیا است. این شرکت با ورود به صنعت لوازم خانگی توانست محصولات بسیار باکیفیتی را تولید کند و خیلی زود به یکی از برندهای مطرح در این صنعت تبدیل شود.

 

این شرکت همیشه سعی کرده با حفظ کیفیت و به کارگیری جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در محصولات خود نامی نیک از خود به جا بگذارد. تا امروز بیش از یک قرن است که فعالیت خود را در تولید لوازم برقی خانگی شروع و ادامه داده است.

 

این برند نه تنها در ایران بلکه در تمامی کشورهای دنیا جزو بهترین تولیدکنندگان لوازم خانگی شناخته می‌شود و طرفداران زیادی دارد. یک از بزرگترین دلایل موفقیت این شرکت آن است که همیشه سعی کرده محصولات خود را با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت به دست مشتریان برساند.

 

موسس بوش رابرت بوش

 

موسس بوش که بود؟

رابرت بوش در 23 سپتامبر 1861 دریکی از روستاهای جنوبی آلمان به نام آلبک در یک خانواده پرجمعیت به دنیا آمد. او در سال 1869 وارد مدرسه فنی و حرفه‌ای شد و تا سال 1876 مشغول به تحصیل بود و سپس دوره کارآموزی مهندسی ابزار دقیق را به پایان رساند.

 

بوش کار خود را در شرکت زیمنس شروع کرد و بعد از آن به آمریکا سفر کرد و در آنجا به عنوان مکانیک نزد توماس ادیسون شروع به کار کرد. سپس با دنیایی از تجربه به کشورش بازگشت.

 

رابرت بوش با کمک دو نفر از دوستانش در سال 1886 یک کارگاه کوچک مکانیک دقیق و مهندسی برق در اشتوتگارت آلمان تأسیس کردند. در ابتدا به ارائه خدماتی مانند تعمیر تلفن، لوازم عکاسی و ماشین‌آلات پرداخت.

 

در همین دوره روی یک دینام الکتریکی شروع به کار کرد و درنهایت موفق شد اولین قطعه برای تولید جرقه الکتریکی که برای مشتعل کردن گاز که در موتور مورداستفاده بود را طراحی کند.

 

به این ترتیب با اختراع شمع ماشین، انقلابی در این صنعت به وجود آورد و به یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید کننده قطعات خودرو تبدیل شد.

 

رابرت بوش در سال 1933 تصمیم گرفت اولین خط تولید لوازم خانگی بوش را با تولید یخچال افتتاح کند. شعار او همیشه این بود که "ترجیح می‌دهم سرمایه ام را از دست بدم تا اعتماد شما را".

 

او همیشه به این شعار پایبند بود توانست با تولید محصولات باکیفیت خیلی زود در این صنعت به یکی ازغول‌های لوازم خانگی تبدیل شود.

 

بوش همچنین توانست در سال 1958 اولین ماشین لباسشویی تمام‌اتوماتیک را به بازار عرضه کند و تا به امروز که این شرکت طیف وسیعی از لوازم خانگی را در تمام دنیا توزیع می کند.

 

شرکت بوش همیشه در این صنعت پیشرو و پرچمدار تکنولوژی بوده و همیشه توانسته پیشرفته‌ترین لوازم خانگی را به دنیا عرضه کند.

 

شرکت بوش با داشتن مدل‌های بسیار متنوع و ظاهری لوکس توانسته به سلیقه‌های مختلف را در سراسر دنیا پاسخی مثبت دهد و مدلی مناسب بر اساس نیاز و بودجه افراد تولید کند و برند خود را در صدر بهترین لوازم خانگی دنیا قرار دهد.

 

به یاد داشته باشید که موفقیت و محبوبیت یک برند نمی تواند اتفاقی باشد و آن چیزی که اکنون این برند را در لوازم خانگی به این سطح از محبوبیت رسانده، حفظ کیفیت و نگاهی دقیق به نیاز افراد و حل با به کارگیری جدیدترین تکنولوژی روز دنیا است. جالب است بدانید شرکت بوش بیش از 135 سال سابقه دارد و هنوز هم هرروز گامی محکم تر و روبه‌جلو برای محصولاتش برمی‌دارد.

 

شرایط خرید اقساطی لوازم خانگی بوش از بای چک چیست؟
برای خرید اقساطی لوازم خانگی بوش، باید در بای چک یا یکی از فروشگاه‌های طرف قرارداد بای چک، با داشتن شرایط زیر ثبت نام کنید:

- داشتن قدمت حساب
- داشتن میانگین مقبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید
- نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی

اطلاعات شما پس از ثبت نام، در درگاه اعتبارسنجی بای چک بررسی شده و در صورت معتبر بودن حساب شما، از سوی کارشناسان بای چک برای شما تاییدیه بای چک صادر می‌شود تا به راحتی بتوانید کالای مورد نظرتان را به صورت اقساطی خریداری نمایید. برای ثبت نام رو لینک زیر کلیک کنید: