خرید اقساطی ماشین ظرفشویی اسنوا

رفاه، آسودگی بیشتر، صرفه‌جویی در زمان و انرژی در عصر حاضر حرف اول را می‌زنند. شرکت‌های تولیدی کاملا آگاه هستند که شستن روزانه ظرف‌ها تا چه میزان می‌تواند خسته‌کننده، وقت‌گیر و مشکل باشد؛ بنابراین دست‌به کار شد‌ه‌ و همراه‌های خوبی را برای آشپزخانه‌های ما در نظر گرفته‌اند که هدف اصلی آنها رفاه و کاهش مصرف انرژی است.

ماشین‌ظرفشویی اسنوا هم یکی از دوست‌داران طبیعت است و در این محصولات از هدر رفتن آب به خوبی جلوگیری می‌شود و شما به خوبی می‌توانید با تنوع برنامه‌های شست‌وشویی که در این برند وجود دارد ظرف‌های مختلف خود را با مقدار کمی آب تمیز و پاکیزه کنید.

می‌خواهید یکی از ظرفشویی‌های این برند ایرانی را تهیه کرده و خود را از شستن پردردسر ظرف‌های کثیف راحت کنید؟ و همچنان از قیمت‌های لوازم‌ خانگی از یخچال فریزر گرفته و تا ماشین ‌ظرفشویی‌ها ناراضی هستید؟ ما به این نگرانی‌ها واقف هستیم و راه‌حل مناسبی برای آن داریم؛ شرایط خرید اقساطی ما آسان است و شما می‌توانید در بای چک یا یکی از فروشگاه‌های طرف قرارداد بای چک، با داشتن شرایط زیر ثبت نام کنید:

- داشتن قدمت حساب
- داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید
- نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی
-شغل و سابقه کاری

 

ماشین ظرفشویی‌های اسنوا

اسنوا ظرفشویی‎‌های خود را به امکانات و تکولوژی‌های روز مجهز کرده تا کاربران این محصولات احساس فقدانی نکنند و از آن راضی باشند. رضایتی که حاصل ممارست این برند در تولید ظرفشویی‌هایی با ظرفیت‌های متفاوت و با‌کیفیت بوده است که ظرف‌ها را به خوبی لکه‌گیری کرده و می‌شوید.

انواع این ماشین‌های ظرفشویی شامل: ایستاده یا مبله که برای ظرفیت‌هایی در حدود 14 و 16نفر مناسب هستند، ماشین ظرفشویی‎های رومیزی مناسب برای تعداد شش تا هشت نفر و ظرفشویی‌های توکار که در داخل کابینت قرار گرفته و فضای کمتری را از آشپزخانه شما می‌‎گیرد و ظرفیتی مشابه مدل ایستاده دارند، می‌شود.

شما می‌توانید بسته به جنس و میزان کثیفی ظروف خود برنامه شست‌وشو و زمان مشخصی را برای پاک‌سازی آنها در نظر بگیرید.

ماشین ظرفشویی اسنوا را با بای چک، اقساطی بخرید

 

ویژگی‌های مهم ظرفشویی‌های اسنوا

تراز مصرف انرژی ++A: به معنی مصرف اندک انرژی و میزان استفاده کم در حدود 10لیتری آب است.

صفحه نمایش بزرگLED 

شروع شست‌وشو با تاخیر         

میزان صدایی در حدود 40دسی‌بل

سبد‌های تاشو

طبقه سوم ویژه قاشق و چنگال

سیستم عیب‌یاب هوشمند

سنسور تشخیص میزان کثیفی ظروف

قابلیت شست‌وشو با نصف ظرفیت: باعث راحتی شما شده و لازم نیست تا برای پر شدن کامل ظرفشویی صبر کنید و به صرفه‌جویی در آب و انرژی منتهی می‌شود.

سختی‌گیر آب

برنامه شست‌وشوی اتوماتیک

برنامه شست‌وشوی شدید         

برنامه شست‌وشوی اقتصادی و عادی

قابلیت تنظیم ارتفاع سبد دوم: این امکان به شما کمک می‌کند تا با راحتی بیشتری ظروف بزرگ خود را در ظرفشویی‌تان قرار دهید.

خشک‌کن اضافه    

برنامه شست‌وشوی ظروف چینی و شیشه‌ای

فیلتر تصفیه آب پسماند خروجی جهت جلوگیری از انسداد لوله       

برنامه شست‌وشوی سریع ۶۰ و 30دقیقه‌ای: مناسب برای ظرف‌هایی که آلودگی کمتری دارند و روزانه از آنها استفاده می‌شود.

برنامه شست‌وشو در ۹۰ دقیقه  

قفل کودک          

شست‌وشوی قدرتمند 

اگر خواهان خریدن ماشین‌های ظرفشویی‌‌ اسنوا هستید بای چک به فکر مشتریانش است و شرایط اقساطی 2 تا 24 ماهه را برای همه هموطنان عزیز در نظر گرفته است. در صورت داشتن هرگونه سوال و ابهامی می‌توانید در اینجا کلیک کرده و پاسخ خود را در صفحه جدید دریافت کنید.