خرید اقساطی منقل، گریل و باربیکیو بوش

گریل برقی بوش با جنس بدنه استیل و پلاستیک به دلیل طراحی و رنگ زیبای بدنه جزء زیبا ترین گریل هاست . این گریل دارای صفحات شیاردار نچسب از جنس چدن است که به شما امکان را میدهد انواع مواد غذایی شامل مرغ ، گوشت ، ماهی ، سبزیجات و ... را به روشی سالم آماده کنید. صفحات این دستگاه به صورت تاشو و باز نیز قابل استفاده هستند . برای پخت در سطح صاف و یا پخت با روغن میتوان از سینی آلومینیومی همراه دستگاه استفاده کرد این سینی به راحتی قابل جدا سازی و شستشو میباشد . صفحات چدنی گریل بوش دارای شیب مجرای روغن بوده که روغن اضافی غذا از آن قسمت خارج شده و داخل ظرف مخصوص روغن میشود .
گریل برقی بوش مجهز به 5 درجه حرارت برای پخت بوده و همچنین دارای قابلیت تنظیم ارتفاع است. این گریل دارای چند کاربرد است و دایره کاربردهای این محصول بسیار وسیع میباشد و میتوان در کوتاهترین زمان و با نهایت کیفیت و قدرت انواع ساندویچها و استیکها را بصورت حرفه ای آماده نماید.

میتوان از گریل بوش به عنوان باربیکیو ، ساندویچ ساز و همچنین کباب پز استفاده کرد. برای پخت غذاهایی که نیاز به پختن دو طرفه دارند و یا ساندویچ ها میتوان صفحات را روی هم قرار داد و ارتفاع آن را تنظیم کرد تا پخت به صورت دو طرفه و سریع تر انجام شود. همچنین میزان حرارت صفحات توسط ولوم چرخشی تعبیه شده روی بدنه به راحتی قابل تنظیم است. یک چراغ نشانگر قرمز روی بدنه وجود دارد که هنگام آماده شدن صفحات و رسیدن به حرارت تنظیم شده فعال می گردد. دستگیره های ضد عایق گریل برقی سبب کار آسان با این دستگاه گریل میشود .

شما هموطن گرامی اگر قصد خرید اقساطی انواع گریل، باربیکیو و منقل برقی بوش را دارید میتوانید با ثبت نام خود در سامانه ی بای چک اقدام به خرید اقساطی این محصول از فروشگاههای زیر پوشش بای چک نمایید. مهلت بازپرداخت اقساط انواع گریل و منقل برقی بوش بنا به خواست شما مشتریان گرامی بین 2 تا 24 ماه متغیر میباشد. هم اکنون با ثبت نام خود در سامانه ی بای چک اقدام به خرید اقساطی انواع منقل و گریل برقی بوش نموده و از آشپزی مدرن و بی درد سر لذت ببرید.

 

خرید اقساطی منقل، گریل و باربیکیوی بوشخرید اقساطی منقل، گریل و باربیکیوی بوشخرید اقساطی منقل، گریل و باربیکیوی بوش

 

 

 

 

  • img
    صابری
    یکشنبه 27 مهر

    درخواست خرید گریل برقی بوش را دارم