خرید اقساطی میز آرایشی و آینه کنسول

همه ما میزهای دکوری قدیمی خانه های مادربزرگ هایمان را به خاطر داریم. همان میزهای چوبی شیک و زیبایی که حکم گنجه آشپزخانه را ایفا می کردند. قدیمی ها برای جایگذاری وسایل و ظروف با ارزش خود همیشه از این سبک از کمدهای چوبی بهره می گرفتند. این میز های چوبی علاوه بر سر و سامان دادن به ظروف پذیرایی نقش زیبا سازی در فضا را نیز ایفا می کردند. برخی با یک پارچه ترمه و عده ای دیگر با شمعدان و گلاب پاش های قدیمی روی آن را دکور می کردند. حال و هوای خانه مادربزرگ و چیدمان های خاص آن ها این روزها نیز بار دیگر مهمان خانه های ما شده است. شاید در دنیای مدرن امروز تنها چیزی که تفاوت کرده است سبک های طراحی و تم های رنگی باشد که برای این سری از میزها در نظر گرفته شده است. بدون تردید کارایی و کاربرد این وسیله منحصر به فرد همچنان شبیه به گذشته دنبال می شود.

میز کنسول یا کمدهای دیواری کوچک یا میزهای دکوری همراه آینه بسیار با استقبال روبرو شده است؛ زیرا این وسیله بسیار کارآمد و منحصر به فرد جای خود را در دکوراسیون داخلی منزل باز کرده است. برای ایده پردازی در اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی، اتاق خواب و گاها سرویس های بهداشتی بسیار لوکس از میز کنسول‌های زیبا بهره گرفته می شود. همچنین با وجود یک میز آرایش زیبا و کاربردی در اتاق خوابتان، شما می‌توانید با خیال آسوده هر روز صبح، در مقابل آینه ایستاده و خود را برای یک روز با نشاط آماده کنید. میز آرایش، یک قطعه محبوب از اتاق خواب است که اغلب مختص بانوان می‌باشد. محل اصلی قرارگیری میز آرایش یا میز توالت در حمام و سرویس‌های بهداشتی است، اما کوچک‌تر شدن روز به روز خانه‌ها و عدم وجود فضای مناسب در حمام سبب شد تا مکان قرارگیری اصلی این میز‌ها تغییر کند. در حال حاضر این میز‌ها را در اتاق خواب یا به ندرت در اتاق جداگانه‌ای قرار می‌دهند.
شما هموطن گرامی اگر قصد خرید اقساطی میز کنسول و یا میز آرایشی را دارید میتوانید با ثبت نام خود در وب سایت بای چک اقدام به خرید اقساطی این میزهای دکوراتیو زیبا از فروشگاههای تحت پوشش نمایید. مهلت پرداخت اقساط این میزهای آرایشی بنا به خواست شما مشتریان عزیز بین 2 تا 24 ماه متغیر میباشد. هم اکنون با ثبت نام خود در وب سایت بای چک اقدام به خرید اقساطی میز کنسول و میز آرایشی مورد نظر خود نمایید و فضای خانه‌ی خود را دلنشین تر کنید.

 

خرید اقساطی میز آرایشی و میز کنسولخرید اقساطی میز آرایشی و میز کنسول

خرید اقساطی میز آرایشی و میز کنسول

 

خرید اقساطی میز آرایشی و میز کنسولخرید اقساطی میز آرایشی و میز کنسولخرید اقساطی میز آرایشی و میز کنسول

 

 

 

 • img
  احم*****ودی
  چهارشنبه 28 آبان

  باسلام من یه میز واینه کنسول میخوام تمام قسطی البته سفته میدم

 • img
  راض*******رجی
  پنج شنبه 3 مهر

  سلام وقتتون بخیر من جهت خرید قسطی آینه کنسول تا قیمت ۸۰۰تومن اما بصورت قسطی ثبت نام میکنم

 • img
  سرو*****علی
  چهارشنبه 2 مهر

  قصد خرید قسطی چک کارمندی دارم

 • img
  مرضیه
  جمعه 7 شهریور

  خرید اینه کنسول قسطی ومیز

  • img
   مدیر
   دوشنبه 10 شهریور

   سلام دوست عزیز :
   شما در سایت بای چک قسمت ثبت نام مشخصات خود را وارد کنید بعد از تایید شدن شما می توانید خرید خود را از فروشگاه های طرف قرار داد ما خرید کنید.