خرید اقساطی پلوپز چند کاره بوش

پلوپز یا غذا پز چندکاره هوشمند بوش برای شما به سرعت غذاهای خوشمزه را تهیه میکند. برای آشنایی با نحوه کار این غذاساز و غذا پز چندکاره خوب است که به دستورالعمل آن نگاهی بیاندازید چراکه تنوع دستورهای پخت و غذاهایی که میتوان به سرعت و سادگی با این پلوپز تهیه کرد چشمگیر است. با محصولات بوش همواره به نتایجی میرسید که پیش از این رسیدن به این نتایج ساده نبوده است. 

پلوپز چندکاره ی بوش در رنگهای مشکی و نقره ای برای شما رسپی های خوشمزه ای را تهیه میکند. از ویژگی های این غذا ساز چندکاره میتوان موارد زیر را برشمرد :

  • چندین دستگاه در یک دستگاه : اجاق گازبا حرارت بالا، ماست بند، اجاق گاز با حرارت کم، ماهیتابه و سایر مواردی را که برای تهیه انواع غذا نیاز دارید، در این پلوپز چندکاره میتوانید بیابید. این دستگاه با مجهز بودن به انواع مختلفی از ظروف ویژه آشپزی، به راحتی با 16 حالت پخت و پز از پیش تعیین شده آشپزی انواع دستورهای غذایی را برای شما آسان نموده است.
  • آشپزی آسان : به لطف 48 برنامه آشپزی هوشمند از قبل ثبت شده، دستورهای پخت غذایی مختلف برای شما به سادگی تهیه میشوند.
  • در کتابچه آشپزی همراه این غذاساز همه کاره بیش از صد دستور  آشپزی بین المللی به چشم میخورد که همگی را میتوان با این پلوپز آماده کرد.
  • پخت و پز برای تعداد نفرات بالا : مخزن 5 لیتری این پلوپز با روکش نچسب و همچنین قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی از دیگر ویژگی های این پلوپز هوشمند میباشد.

شما همراهان گرامی اگر قصد خرید پلوپز هوشمند بوش را دارید میتوانید با ثبت نام خود در وب سایت بای چک اقدام به خرید اقساطی این پلوپز و غذاساز هوشمند از فروشگاههای تحت پوشش نمایید. مهلت بازپرداخت اقساط خرید این پلوپز هوشمند بوش بین 2 تا 24 ماه بنا به خواست شما مشتریان گرامی متغیر میباشد. هم اکنون با ثبت نام خود در سامانه ی بای چک اقدام به خرید اقساطی این پلوپز هوشمند نموده و از آشپزی آسان و پخت و پز انواع غذاها لذت ببرید.

 

پلوپز همه کاره بوش

 

خرید اقساطی پلوپز همه کاره بوشخرید اقساطی پلوپز همه کاره بوش