خرید اقساطی انواع پنکه رومیزی و ایستاده

شنبه 14 دی 1398
بروزرسانی : چهارشنبه 26 آذر 1399

پنکه‌ها در انواع دیواری، رومیزی، سقفی، ایستاده و ... عرضه می گردند و سبب خنک شدن هوا می شوند. علت این خنکی حس شده در افراد همان افزایش جابجایی هوا و تعریق از سطح پوست و در نتیجه ایجاد حس خنکی در افراد می باشد، همچنین اخیراً پنکه هایی با امکان رطوبت زنی هوا برای ایجاد خنکی بیشتر نیز تولید گردیده اند. پنکه یکی از سنتی ترین و ساده ترین تجهیزاتی است که برای ایجاد وزش و جریان هوا در فصول گرم سال در منازل و ساختمان ها از دیرباز مورد استفاده قرار می گیرد. پنکه ها دارای پره هایی مورب می باشند که با چرخیدن محور آنها به وسیله الکتروموتور و جا به جا کردن هوای محیط، حس خنکی را به ساکنین منتقل می نمایند.

انواع پنکه :

پنکه سقفی: یکی از پنکه هایی که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت و به صورت آویز، به سقف نصب می گردد. مدل های جدید آن دارای ریموت کنترل با قابلیت نصب لوستر می باشد. اغلب آنها از نوع سه پره بوده ولی مدل هایی با تعداد پره های بیشتر هم در بازار وجود دارد.

پنکه دیواری: ساختمان پنکه دیواری مشابه نمونه رومیزی است. با این تفاوت که به جای قرار گرفتن روی زمین یا میز، روی دیوار نصب می شود و دور بودن از دسترس کودکان از مزایای این نوع پنکه محسوب می شود.

پنکه های رومیزی: پنکه های رومیزی یکی از متداول ترین انوع پنکه ها هستند که در دو مدل پایه کوتاه و بلند ( اصطلاحا ایستاده) تولید می شوند. 

پنکه رطوبت زن : نوع دیگری از پنکه که در واقع جدیدترین مدل آن هم می باشد این مدل دارای قابلیت رطوبت زنی بوده و موجبات تامین هوای خنک و همچنین بهبود سلامت تنفسی را فراهم می نمایند.

شما هموطن گرامی ساکن در سرتاسر کشور عزیزمان ایران قادر خواهید بود با ثبت نام در وب سایت بای چک اقدام به خرید اقساطی پنکه‌ی مورد نظر خود از فروشگاههای تحت پوشش نمایید. مهلت پرداخت اقساط خرید پنکه‌ی اقساطی در وب سایت بای چک با توجه به خواست شما مشتری عزیز بین 2 تا 24 ماه متغیر میباشد. هم اکنون با ثبت نام خود در وب سایت بای چک اقدام به خرید اقساطی پنکه‌ی دلخواه خود نمایید و از هوایی خنک و ملایم لذت ببرید ...

 

خرید اقساطی پنکهخرید اقساطی پنکهخرید اقساطی پنکه