خرید اقساطی گوشی ایسوس

این مطلب برای شما که به دنبال خرید اقساطی گوشی ایسوس هستید می‌تواند بسیار مفید واقع شود. شاید با توجه به گرانی‌های هر روزه، خرید قسطی گوشی دور از ذهن به نظر بیاید. اما در بای چک امکان خرید اقساطی هر کالایی حتی گوشی برای شما وجود دارد.

یکی از بزرگترین شرکت‌های سخت افزاری رایانه‌ای در جهان ایسوس است. به همین دلیل برای بسیاری از افراد برند ایسوس تداعی‌کننده لپ‌تاپ‌های با کیفیت آن است. می‌توان گفت این برند از سال 2014 تولیدکننده گوشی‌های هوشمند بسیار محبوبی نیز است.

گوشی‌های ایسوس مانند تمامی گوشی‌های موجود در بازار مزایا و معایب خاص خود را دارا می‌باشد که در مطالب بعدی به آن می‌پردازیم. در اینجا موضوع حائز اهمیت خرید اقساطی گوشی ایسوس است. 

در بای چک تنها با ثبت‌نام در آن می‌توانید به خرید قسطی بپردازید و با شرایط مناسب مبلغ آن را پرداخت کنید. سوالی که برایتان پیش می‌آید این است که چرا بای چک را برای خرید قسطی انتخاب کنیم. با ما همراه باشید تا متوجه تفاوت‌های بای چک شوید.  

مزایای خرید اقساطی از بای چک

خرید در بای چک به دلایل زیر متفاوت‌ترین تجربه خرید اقساطی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

1. در بای چک برای خرید هیج سقفی وجود ندارد و به هر مبلغی که بخواهید می‌توانید خرید کنید.

2. با بای چک می‌توانید به دو صورت آنلاین و حضوری از فروشگاه‌های طرف قرارداد ما خرید اقساطی انجام دهید.

3. با خرید از بای چک تا 24 ماه فرصت پرداخت اقساط دارید.

4. از هر کجای ایران با بای چک می‌توانید به خریدهای اقساطی بپردازید.

شرایط لازم برای خرید اقساطی گوشی نوکیا

برای خرید از بای چک شرایطی مورد نیاز است که در صورت در اختیار داشتن آنها خرید اقساطی به سادگی ممکن می‌شود.

1. دارا بودن شغل و سابقه کاری موجه

2. قدمت حساب قابل توجه

3. دارا بودن معدل حساب متناسب با مبلغ خرید

4. نداشتن چک برگشتی در حساب خریدار
مراحل خرید اقساطی گوشی نوکیا از بای چک

همان‌طور که گفته شد اولین قدم برای خرید از بای چک، ثبت‌نام در آن است. پس از ثبت‌نام فرم تکمیل شده توسط شما توسط کارشناسان بررسی می‌شود. در صورت تایید توسط آنها فروشگاه‌های طرف قرارداد ما با شما تماس خواهند گرفت.

این را فراموش نکنید که در بای چک خوش حسابی و پرداخت به موقع اقساط مهمترین نکته در تایید شما برای خریدهای آتی است. زمان را از دست ندهید همین حالا به خرید اقساطی گوشی اقدام کنید.