خرید اقساطی گوشی جی ال ایکس

با توجه به قیمت‌های سرسام‌آور گوشی‌های موجود در بازار، خرید اقساطی گوشی می‌تواند بهترین راه‌حل برای کسانی باشد که به دنبال خرید آن هستند.

گوشی‌های با کیفیت جی ال ایکس

از بین برندهای بیشماری که موجود است، تولیدکننده‌های ایرانی می‌توانند مشابه محصولات خارجی را با همان کیفیت اما با قیمتی به مراتب مناسب‌تر را عرضه کنند. در این زمینه برند جی ال ایکس اولین شرکت ایرانی تولیدکننده گوشی هوشمند است. این برند که در سال 1386 شروع به فعالیت کرده است، بسیار زود جای خود را در بین طرفداران تولید ملی باز کرد.  

جدیدترین محصول جی ال ایکس، گوشی هوشمند جنرال ‌لوکس شاهین 2 است. این گوشی در ارائه امکانات می‌تواند همپای رقبای خارجی خود باشد. گوشی‌های جی ال ایکس مطابق سلیقه، فرهنگ و نیاز مردم ایران طراحی و ساخته شده است. پس در انتخاب آن تردید نکنید و در اولین فرصت به خرید اقساطی آن اقدام کنید.

چطور خرید اقساطی گوشی جی ال ایکس را انجام دهم؟

برای خرید اقساطی گوشی جی ال ایکس پیشنهاد ما به شما این است که به ثبت‌نام در بای چک اقدام کنید. برای این کار کافی است فرم موجود درسایت را تکمیل کنید.

فرم تکمیل شده از سوی شما در اولین فرصت توسط کارشناسان مجموعه ما بررسی می‌شوند. در صورتی که شرایط مورد نیاز را دارا بودید تایید می‌شوید و می‌توانید خرید لذت‌بخشی را داشته باشید. در ادامه مطلب این شرایط را برایتان شرح می‌دهیم.

 

شروط لازم برای خرید اقساطی گوشی در بای چک

1. دارا بودن میانگین حساب متناسب با مبلغ خرید انجام شده

2. داشتن قدمت حساب موجه و عدم وجود چک برگشتی در حساب بانکی

3. برخورداری از شغل و هم‌چنین سابقه کاری مناسب

مزایای خرید از بای چک

با خرید از بای چک امکان پرداخت اقساط ظرف 24 ماه وجود دارد.

در بای چک محدودیت مکانی برای خریدار وجود ندارد. بدین صورت که از هر جای ایران امکان خرید برایتان فراهم شده است.

بای چک سقف خرید را برای خریدار از بین برده است و به هر مبلغی می‌توان خرید اقساطی گوشی انجام داد.

بای چک تعداد زیادی فروشگاه زیر مجموعه دارد که می‌توانید از آنها به دو صورت آنلاین و حضوری خرید کنید.

حرف آخر اینکه اگر به دنبال خرید اقساطی گوشی هستید فرصت را از دست ندهید و همین حالا اقدام به ثبت‌نام در بای چک و خرید کنید.