خرید اقساطی یخچال فریزر بالا پایین بوش

زیبایی را میتوان جزو مهم ترین فاکتور های یک یخچال دانست زیرا فضا و دیزاین آشپزخانه را به کلی تحت تاثیر قرار خواهد داد. یخچال فریزر بالا پایین بوش با ظاهری ساده اما زیبا، چشم هر کسی را مجذوب خود میکند. یخچال فریزر بالا پایین بوش دارای موتوری خاص و منحصر به فرد است. این موتور به دلیل قدرت خوب، و مصرف و صدای کم جزو موتور های مرغوب و باکیفیت است. گرید انرژی آن A+ و حداکثر صدا 43 دسی بل است که جزو یخچال های کم مصرف و کم صدا است. عمر موتور نیز به مراتب بیشتر از سایر مدل هاست که کیفیت و کارایی آنرا دوچندان کرده است. شایان ذکر است در صورت قطعی برق، یخچال سرما را به مدت 22 ساعت حفظ میکند تا آسیبی به موادغذایی نرسد.

شکل ظاهری یخچال فریزر بالا پایین بوش با ظاهری ساده اما زیبا، میتواند در خانه شما خودنمایی کند. بدنه آن از جنس فلز بادوام و محکم و رنگ آن سفید است. کل ظرفیت یخچال 25 فوت یا 445 لیتر است که برای خانواده های کم جمعیت تا متوسط مناسب است. قسمت بالا با 313 لیتر ظرفیت مربوط به یخچال و قسمت پایین با 132 لیتر مربوط به فریزر است. یخچال شامل 3 طبقه (از جنس شیشه نشکن) و دو کشوی بزرگ با سرما و رطوبت جداگانه میباشد. فریزر نیز شامل 3 کشو است که امکان تفکیک بندی مواد غذایی را به شما میدهد تا دسترسی راحت تری به آنها داشته باشید.

وجود ویژگی هایی همچون مصرف بسیار کم انرژی، عملکرد بی نقص سرمایشی در کنار شکل مجذوب کننده ی آن، محصولی بی نظیر را در اختیار شما قرار داده است. با این توصیفات، این یخچال، مناسب ترین گزینه برای آشپزخانه ها و خانواده های کوچک است.

شما هموطن گرامی اگر قصد خرید یخچال فریزر بالا پایین بوش را دارید میتوانید با ثبت نام خود در سامانه‌ی بای چک اقدام به خرید اقساطی این نوع از یخچال فریزرها از فروشگاههای تحت پوشش نمایید.

 

 خرید اقساطی یخچال فریزر بالا پایین بوش خرید اقساطی یخچال فریزر بالا پایین بوش خرید اقساطی یخچال فریزر بالا پایین بوش