خرید اقساطی جارو شارژی

 

جارو شارژی وسیله‌ای پر کاربرد است که امروزه‌ هر خانه‌ای به آن نیاز دارد. جارویی که چندسالیست به کمک افراد خانه‌دار شتافته است تا با مزیت‌های بیشترش نسبت به جارو‌ برقی‌ تمایل کاربران را نسبت به استفاده از این جاروها بیشتر کند، چرا که نظافت از کارهای روزانه و ضروری انسان‌ها است.
جاروهای شارژی به دو صورت جارو شارژی دستی(بدون دسته) و جاروشارژی عصایی(جارو شارژی دسته‌دار) تولید شده‎‌اند‌. مدل‌های دستی به آسانی در کمد و کشوهای شما جا می‌گیرند.   
حمل راحت و وزن سبک این جاروها باعث شده است تا کاربران برای راحتی بیشتر به سمت استفاده ازاین جاروها سوق پیداکنند. بای چک مثل همیشه راحتی شما همراهان عزیز را می‌خواهد و شما به سادگی می‌توانید از طریق خرید قسطی دارنده جاروشارژی شوید. 
همچنین به دلیل عدم نیاز به کابل برق شهری، می‌توانید از این جاروها برای تمیزکردن خودروی خودتان استفاده کنید و نگران تمام شدن باتری آن نباشید، چرا که باتری آن دارای فندکی مخصوص برای شارژ کردن داخل ماشین است.

 

خرید اقساطی جارو شارژی از بای چک

 

به دلیل طراحی خاص و سبک و همچنین صدای کم موتور و بی‌سیم بودن آنها کارایی این دستگاه‌ها زیاد است و می‌تواند به شما در تمیزی گرد و خاک سطوح، آشپزخانه‌، راه‌پله و... بسیار کمک ‌کند.
جارو شارژی‌ها در دونوع جارو شارژی آب ‌و خاک و جارو شارژی خشک تولید شده‌اند. 
جارو شارژی آب ‌و خاک علاوه برجمع‌آوری گرد و خاک و آشغال امکان جمع‌آوری آب و مایعات را هم تا میزان مشخصی دارند. 
برای خرید اقساطی جارو شارژی از سایت بای چک شما می‌توانید از بین بهترین برندهای آن مانند بوش، سامسونگ‌، ال جی، فیلیپس و... انتخاب کنید و احساس تمیزی را به اشیاء خود هدیه دهید.

در هنگام خرید جارو برقی به چه نکاتی توجه کنیم؟ 

  • توجه به حجم مخزن وابعاد دهانه مکنده 
  • قابلیت شست‌وشو و تمیزی فیلتر جاروشارژی از نکات مهم است 
  • اغلب جاروشارژی‌ها دارای باتری 12ولتی هستند که به مدت زمان حدودا یک ربعی برای شارژشدن نیازدارند پس باید درهنگام خرید جارو شارژی به مدت زمان نگهداری شارژ توجه کنیم.

شما به سه روش زیر می‌توانید از طریق بای چک اقدام به خرید کالاقسطی کنید‌:

خرید اقساطی با چک

خرید اقساطی با سفته

خرید اقساطی از طریق کسر از حقوق

 

شرایط ثبت نام وقبولی دربای چک

برای ثبت نام دربای چک ویا یکی از فروشگاه‌های طرف قرارداد بای چک باید حائز شرایط زیر باشید: 
- داشتن قدمت حساب 
- داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید 
- نداشتن چک برگشتی درسیستم بانکی
-شغل وسابقه کاری

در صورت داشتن هرگونه پرسش دراینجا کلیک کنید و پاسخ خود را دریافت نمایید؛ شما می‌توانید به دو صورت کوتاه و بلند مدت 2 تا 24 ماهه پس از ثبت نام و طی کردن مراحل اعتبارسنجی به صورت قسطی جاروشارژی راخریداری کنید.