خرید اقساطی دوربین کانن سه شنبه 25 شهریور 1399

چندسالیست دوربین های کانن برای تخصصش در تولید دوربین های دیجیتالی زبانزده جهانی است .این شرکت که توسط چهاردوست تأسیس شد است.نام این شرکت در رتبه در رتبه 150 از 500 شرکت برتر دنیا قرارگرفته است.

شما میتوانید ازطریق خرید اقساطی دوربین کانن از سایت بای چک صاحب یک دوربین از بهترین برندهای جهانی شوید.
کانن اولین دوربین خود را به نام کوآنن(الهه بودایی هزار دست)نام نهاد که دارای یک شاتر35م.م بود وبیشترتنظیماتش به صورت دستی صورت میگرفت.
کانن را می توان اولین شرکتی نامید که دوربین های خود را به همراه لنز لایکا وارد بازار کرد.

.و بعدها این نام به کانن تغیر پیدا کرد.نامی که هم اکنون دربخش زیادی ازبازارهای جهانی را به خود اختصاص داده است و انتخاب نخست بسیاری از علاقه مندان به عکاسی حرفه ای است.
کانن در ایران هم نمایندگی دارد که برعهده شرکت ایده آل دوربین است که محصولات کانن را ،36ماه گارانتی میکند.
درحال حاضر دوربین های کانن از مدل های قدیمی و فیلمی به مدل های دیجیتال تغییر کرده اند.شما میتوانید از طریق خریداقساطی دوربین کانن ازخدمات پس از فروش آن بهرمند شویید.

ارائه کیفیت بالا ،بروز ترین تجهیزات و تنوع بسیار دوربین های کانن باعث محبوبیت دوربین های کانن در بین همه ی اقشار جامعه شده است.
حتی شماعزیزانی که به عکاسی علاقه مندید اما در آن مبتدی هستید هم میتوانید با خرید اقساطی دوربین کانن علاقه تان را دنبال کنید.
همچنین اگربه دنبال دوربینی با کیفیت برای ثبت لحظات خانوادگی و دوستان هستید ،کانن به شما دوربین خانگی)است.power shot)
انواع مدل های دوربین کانن:

-دیجیتال slr  نمونه های خانگی ویا کامکپت و همچنین سری های بدون آینه می شود 
میشود. 

شما به سه روش زیر می‌توانید از طریق بای چک اقدام به خرید کالا قسطی کنید‌:

خرید اقساطی با چک

خرید اقساطی با سفته

خرید اقساطی از طریق کسر از حقوق

 

شرایط ثبت نام و قبولی در بای چک

برای ثبت نام در بای چک و یا یکی از فروشگاه‌های طرف قرارداد بای چک باید حائز شرایط زیر باشید: 
- داشتن قدمت حساب 
- داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید 
- نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی
-شغل و سابقه کاری

در صورت داشتن هرگونه پرسش در اینجا کلیک کنید و پاسخ خود را دریافت نمایید؛ شما می‌توانید به دو صورت کوتاه و بلند مدت 2 تا 24 ماهه پس از ثبت نام و طی کردن مراحل اعتبارسنجی به صورت قسطی دوربین کانن را خریداری کنید.

نظرات کاربران

نظرات کاربراننام :
ایمیل :
شماره تماس :
توضیحات :

بای چک در ابتدای سال 1396‌ راه‌اندازی شد و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار کرد. در حال حاضر بای چک اعتبارسنجی مشتریان ده‌ها فروشگاه و وب‌سایت را در رشته‌های مختلف‌ از جمله فروش لوازم خانگی‌، صوتی تصویری‌، گوشی‌، مبلمان‌، تورهای مسافرتی‌، موتور‌سیکلت‌، دکوراسیون داخلی‌، کامپیوتر و لپ‌تاپ‌، لوازم و ادوات موسیقی و‌ بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور «تاییدیه بای چک» برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24‌ماه و بدون سقف محدود تسهیل کرده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران می‌توانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه‌، از تمامی فروشگاه‌های تحت پوشش خرید نمایند‌. ضمنا تامین‌کنندگان نیز می‌توانند با تماس با بای چک و درخواست همکاری به سادگی هر‌چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند. بای چک همچنین منتظر ایده‌های نوین کار‌آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه‌گذاری در رشته‌های مختلف است.