با کارت اعتباری اسنوا همه چیز بخرید

مشتری گرامی

از تاریخ 1398/08/21 فروشگاه های تحت پوشش بای چک کارت های اعتباری اسنوا را می پذیرند و تماش مشتریان از سراسر ایران می توانند با ارائه کارت اعتباری اسنوا محصول و برند دلخواه خود را انتخاب و خرید نمایند. چنانچه دارای کارت اسنوا هستید به سادگی هر چه تمام تر با فروشگاه های زیرمجموعه تماس حاصل فرمایید و به ازای کسر 23% از مبلغ خرید یا کارت خود کالا دریافت نمائید. کالاها محدودیت انتخاب نداشته و از مبلمان گرفته تا گوشی و تبلت و لوازم خانگی شامل این طرح می شود .

 

 

چنانچه کارت اعتباری استوا ندارید و با توجه به اینکه سود بانک برای اعطا این نوع کارت بسیار مقرون به صرفه است می توانید با مراجعه به بانک های صادرات آینده دی ملت رفاه مهراقتصاد نسبت به درخواست کارت اقدام نمایید و تسهیلات را در مدت 36 ماه با بانک تقسیط نمایید. یخچال ، تلویزیون ، گوشی ، تبلت ، لپتاپ ، کامپیوتر ، کنسول بازی ، مبلمان و موتورهای برقی ، جهیزیه و بسیاری کالاهای دیگر به کمک اسنوا قابل خرید هستند.

بای چک در ابتدای سال 1396 راه اندازی گردید و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه ها و وبسایت های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار نمود.در حال حاضر بای چک اعتبار سنجی مشتریان ده ها فروشگاه و وبسایت را در رشته های مختلف  از جمله فروش لوازم خانگی ، صوتی تصویری ، گوشی ، مبلمان ، تورهای مسافرتی ، موتور سیکلت ، دکوراسیون داخلی ، کامپیوتر و لپتاپ ، لوازم و ادوات موسیقی و .....بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور* تاییدیه بای چک * برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24 ماه و بدون سقف محدود تسهیل نموده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران میتوانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه ، از تمامی فروشگاههای تحت پوشش خرید نمایند .ضمنا تامین کنندگان نیز میتوانند با تماس با شرکت و درخواست همکاری به سادگی هر چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند.بای چک همچنین منتظر ایده های نوین کار آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه گذاری در رشته های مختلف میباشد.