خرید اقساطی تلویزیون

شنبه 9 آذر 1398
بروزرسانی : چهارشنبه 26 آذر 1399


داشتن تلویزیون خوب و دیدن تصاویر صاف و شفاف و خوش رنگ و لعاب؛ لذتی وصف نشدنی دارد. اما چیزی که این روز‌ها خرید کالا‌های دیجیتال خصوصاً تلویزیون را سخت و مشکل می‌کند، بازار وابسته به ارز و دلار این کالاست.  

نوسان‌های بازار ارز و دلار، هر خریداری را نگران می‌کند. اما شما مخاطبان بای چک نباید نگران باشید! چرا؟ چون شما با چک یا بی چک، با بای چک می‌توانید بهترین‌ها را به آسان‌ترین روش؛ قسطی بخرید

بای چک فروش تلویزیون اقساطی بدون چک را ممکن کرده است. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌های طرف قرارداد ما، برای خرید اقساطی تلویزیون به روشی که دوست دارید، اقدام به خرید کنید. 

 

خرید اقساطی تلویزیون

 • شرایط خرید اقساطی تلویزیون از بای چک
  شما
  می‌توانید از سراسر ایران برای خرید اقساطی تلویزیون و انواع سیستم‌های پخش کننده‌ی دیجیتال صوتی و تصویری با برند‌های سامسونگ، ال جی، توشیبا و غیره در سایت بای چک ثبت نام کرده و به صورت قسطی در مجموعه اقساط کوتاه و بلند مدت 2 تا 24 ماهه اقدام به خرید اقساطی تلویزیون از فروشگاه‌های تحت پوشش کنید.

  سقف ریالی خرید اقساطی تلویزیون و انواع سیستم‌های پخش کننده‌ی دیجیتال، صوتی و تصویری در سایت بای چک نامحدود بوده و بسته به اعتبار مشتری متغیر است. همین امروز برای یک خرید قسطی آسان اقدام کنید. برای ثبت نام و دریافت تاییدیه بای چک روی لینک زیر کلیک کنید:
 • img
  وحید غفاری
  دوشنبه 21 مهر

  ال سی دی یا ال ای دی میخواهم وچک ندارم چطور میتوانم خرید قسطی انجام دهم

  • img
   مدیر
   یکشنبه 27 مهر

   وارد صفحه اصلی بای چک شوید و وارد لینک خرید با سفته شوید و از آن قسمت اقدام نمایید.