خرید قسطی به صورت آنلاین

بزودی تعداد بیشماری از فروشگاهها و وبسایتها در سراسر ایران همکاری خود را با بای چک آغاز خواهند نمود و مشتریان عزیز در سراسر ایران میتوانند با مراجعه حضوری به فروشگاههای فیزیکی در شهرهای کوچک و بزرگ ایران عزیز نیازهای مختلف خود را به صورت اقساط تهیه نمایند.

کوچکترین فروشگاههای شهرستانها نیز در رشته های مختلف مانند فروش لوازم خانگی ، صوتی تصویری، گوشی و موبایل ، موتور سیکلت، مبلمان و سیسمونی ، اسباب بازی و ماشین های شارژی کودک، دکوراسیون و خدمات تاسیساتی، خدمات ام دی اف و کابینت، آژانس های مسافرتی و بسیاری موارد دیگر که قابل شمارش نیست میتوانند با تماس با بای چک و تشکیل پرونده و پس از تماس کارشناسان ما و ارسال مدارک ،فروش اقساطی کالا یا خدمت خود را آغاز نمایند و همراه با ارتقاء فروش  ، در شرایط سخت فعلی خدمتی متمایز به هموطنان و همشهریان خود ارائه دهند.

بای چک معتقد است تمام هموطنان عزیز در سراسر ایران که دارای اعتبار قابل قبول هستند باید بتوانند کالا یا خدمت مورد نیاز خود را با صرف کمترین زمان ممکن تهیه نمایند.

بای چک این افتخار را دارد که در ظرف سه سال گذشته به مشتریان دوردست ترین روستاهای ایران نیز اعتبار داده و آنان توانسته اند با اخذ این اعتبار از فروشگاههای شهر خود یا فروشگاههای آنلاین خرید نمایند.....

منتظر خبرهای خوب بعدی ما باشید

بای چک در ابتدای سال 1396 راه اندازی گردید و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه ها و وبسایت های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار نمود.در حال حاضر بای چک اعتبار سنجی مشتریان ده ها فروشگاه و وبسایت را در رشته های مختلف  از جمله فروش لوازم خانگی ، صوتی تصویری ، گوشی ، مبلمان ، تورهای مسافرتی ، موتور سیکلت ، دکوراسیون داخلی ، کامپیوتر و لپتاپ ، لوازم و ادوات موسیقی و .....بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور* تاییدیه بای چک * برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24 ماه و بدون سقف محدود تسهیل نموده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران میتوانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه ، از تمامی فروشگاههای تحت پوشش خرید نمایند .ضمنا تامین کنندگان نیز میتوانند با تماس با شرکت و درخواست همکاری به سادگی هر چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند.بای چک همچنین منتظر ایده های نوین کار آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه گذاری در رشته های مختلف میباشد.