درخواست همکاری برای فروش اقساطی کالا

بای چک این امکان را به تمام کسبه بخش حقیقی و حقوقی می دهد تا بتوانند علاوه بر فروش نقدی، خدمات و کالای خود را به صورت اقساط نیز در اختیار تمام مشتریان خود قرار دهند. در این روش صاحب فروشگاه به هیچ وجه تعهدی در قبال وصول اسناد مشتری ندارد و از آنجاییکه تمام مراحل اعتبارسنجی از طریق بای چک و توسط کارشناسان اعتبارسنجی انجام می شود و در نهایت سقف تسهیلات توسط بای چک تعیین می گردد هرگونه تعهد مربوط به خود بای چک می باشد پس از تائید شدن مشتری و مراجعه به فروشگاه کالا طبق فرمول هماهنگ شده با بای چک توسط فروشگاه به مشتری عرضه و پیش پرداخت و چک دریافت می گردد.

ارائه تسهیلات اقساطی به مشتریان تاثیر شگفت انگیزی در فروش خواهد داشت و همچنین باعث محبوبیت فروشگاه در نزد مشتری خواهد شد. برای شروع فروش اقساطی فقط کافیست بر روی لینک زیر کلیک نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

 

 

درخواست همکاری با بای چک

بای چک در ابتدای سال 1396 راه اندازی گردید و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه ها و وبسایت های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار نمود.در حال حاضر بای چک اعتبار سنجی مشتریان ده ها فروشگاه و وبسایت را در رشته های مختلف  از جمله فروش لوازم خانگی ، صوتی تصویری ، گوشی ، مبلمان ، تورهای مسافرتی ، موتور سیکلت ، دکوراسیون داخلی ، کامپیوتر و لپتاپ ، لوازم و ادوات موسیقی و .....بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور* تاییدیه بای چک * برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24 ماه و بدون سقف محدود تسهیل نموده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران میتوانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه ، از تمامی فروشگاههای تحت پوشش خرید نمایند .ضمنا تامین کنندگان نیز میتوانند با تماس با شرکت و درخواست همکاری به سادگی هر چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند.بای چک همچنین منتظر ایده های نوین کار آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه گذاری در رشته های مختلف میباشد.