گوشیهای سامسونگ و اپل اقساطی

1398/09/14

فروشگاههای متعددی با بای چک همکاری مینمایند که همگی برندهای مختلف گوشی و تبلت و لوازم جانبی را با قیمت های مناسب عرضه می کنند. شما هموطن گرامی میتوانید با مراجعه به وبسایت این فروشگاهها و مطالعه قیمت های آنان و همچنین مقایسه قیمت ها و خدمات آنان در صورتیکه تمایل به خرید اقساط این محصولات داشته باشید در درگاه بای چک ثبت نام نموده و پس از دریافت تاییدیه به فروشگاه مراجه و محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید.

به شما پیشنهاد میکنیم قبل از گرانتر شدن کالاها تا پایان سال خرید خود را انجام دهید و حتی اگر پرداخت نقد برایتان میسر نیست از تسهیلات اقساطی استفاده نموده و کالا را تهیه نمایید.

در زیر برخی از معتبرترین فروشگاههای گوشی تبلت و لوازم جانبی که با بای چک همکاری مینمایند به شما معرفی میگردد:

1- سامسونگ سنتر

2-گوشی شاپ

3- آراد موبایل

4-آترامارت

 

بای چک در ابتدای سال 1396 راه اندازی گردید و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه ها و وبسایت های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار نمود.در حال حاضر بای چک اعتبار سنجی مشتریان ده ها فروشگاه و وبسایت را در رشته های مختلف  از جمله فروش لوازم خانگی ، صوتی تصویری ، گوشی ، مبلمان ، تورهای مسافرتی ، موتور سیکلت ، دکوراسیون داخلی ، کامپیوتر و لپتاپ ، لوازم و ادوات موسیقی و .....بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور* تاییدیه بای چک * برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24 ماه و بدون سقف محدود تسهیل نموده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران میتوانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه ، از تمامی فروشگاههای تحت پوشش خرید نمایند .ضمنا تامین کنندگان نیز میتوانند با تماس با شرکت و درخواست همکاری به سادگی هر چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند.بای چک همچنین منتظر ایده های نوین کار آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه گذاری در رشته های مختلف میباشد.