گوشیهای سامسونگ و اپل اقساطی

فروشگاههای متعددی با بای چک همکاری مینمایند که همگی برندهای مختلف گوشی و تبلت و لوازم جانبی را با قیمت های مناسب عرضه می کنند. شما هموطن گرامی میتوانید با مراجعه به وبسایت این فروشگاهها و مطالعه قیمت های آنان و همچنین مقایسه قیمت ها و خدمات آنان در صورتیکه تمایل به خرید اقساط این محصولات داشته باشید در درگاه بای چک ثبت نام نموده و پس از دریافت تاییدیه به فروشگاه مراجه و محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید.

به شما پیشنهاد میکنیم قبل از گرانتر شدن کالاها تا پایان سال خرید خود را انجام دهید و حتی اگر پرداخت نقد برایتان میسر نیست از تسهیلات اقساطی استفاده نموده و کالا را تهیه نمایید.

در زیر برخی از معتبرترین فروشگاههای گوشی تبلت و لوازم جانبی که با بای چک همکاری مینمایند به شما معرفی میگردد:

1- سامسونگ سنتر

2-گوشی شاپ

3- آراد موبایل

4-آترامارت

 

 • من تو سایت شما ثبت نام کردم و کارشناس ای شما با من تمای گرفتن و مدارک لازم و از طریق تلگرام براشون ارسال کردم و حتی محصول مورد نیازم و ثبت سفارش کردم و قرار شد ک کارشناس های شما با بنده تماس بگیرند ک تاالان هیچ تماسی با بنده نگرفتن اگر میشه برای ادامه خرید راهنماییم کنید ممنون میشم

  • img
   مدیر
   1400/2/15

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
   برای ادامه مراحل ثبت نام و ثبت سفارش حتما کارشناس مربوطه با شما تماس خواهند گرفت.برای پیگیری ثبت نام میتونید با شرکت تماس حاصل نمایید.