همکاری بای چک و قسطی کلاب شنبه 25 مرداد 1399
بروزرسانی : شنبه 24 آبان 1399


خبر همکاری بای چک و قسطی کلاب خبری فوق‌العاده است و نه فقط برای ما و قسطی کلاب بلکه برای همه شما عزیزان نیز می‌تواند خبری خوب و تاثیر‌گذار باشد؛ زیرا تمام تمرکز این مشارکت راحتی و رفاه حداکثری شما هموطنان عزیز است.

این همکاری راهی است تا شما یک خرید اقساطی سریع را تجربه کرده و در روندی ساده و در زمانی کوتاه، محصولات مورد نیاز خود را از برندها مورد علاقه‌تان تهیه کنید.

در واقع اهداف بای چک و قسطی کلاب به نوعی یکسان است که همان روند خرید آسان به دور از سختی‌های خرید نقدی برای همه متقاضیان در سراسر ایران عزیزمان است. خرید اقساطی روشی ساده برای رسیدن به مقصود مورد نظرتان است.

تیم خوب قسطی کلاب که فعالیت خود را از فروردین ماه سال 1396 آغاز کرد به عنوان یکی از بزرگترین و مهمترین مراکز فروش اقساطی کالا در کشورمان توانسته است با تامین کالاهای متنوع و مدرن بازار ایران و جهان تاثیری ماندگار و مثبت روی کاربران و مشتریان خود داشته باشد.

شما می‌توانید با کسب اطلاع از شرایط خرید اقساطی بای چک و دریافت تاییدیه آن، بدون نگرانی و دغدغه از افزایش قیمت ناشی از تحریم‌ها و تورم موجود، هر کالایی که مورد نیاز شما است را از فروشگاه‌های قسطی کلاب به راحتی تهیه کرده و از خرید اقساطی خود لذت ببرید.

با داشتن شرایط زیر می‌توانید در بای چک ثبت نام کنید:

بای چک به فکر همه شما هموطنان عزیز بوده و شرایطی را فراهم آورده است تا بتوانید با سقف نامحدود و اقساط 24 ماهه، کالاهای مورد نظر خود را با خیالی آسوده تهیه کنید.

به دوستان خود نیز بگویید که با همکاری فوق‌العاده بای چک و قسطی کلاب دیگر داشتن بهترین‌ها نه سخت است و نه رویایی.

در صورت داشتن هرگونه سوال می‌توایند در اینجا کلیک کرده و پاسخ خود را در صفحه باز شده جدید دریافت کنید.

همین امروز ثبت‌نام کنید تا از یک خرید قسطی آسان لذت ببرید.

 

دریافت تاییدیه بای چک

نظرات کاربراننام :
ایمیل :
شماره تماس :
توضیحات :

بای چک در ابتدای سال 1396‌ راه‌اندازی شد و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار کرد. در حال حاضر بای چک اعتبارسنجی مشتریان ده‌ها فروشگاه و وب‌سایت را در رشته‌های مختلف‌ از جمله فروش لوازم خانگی‌، صوتی تصویری‌، گوشی‌، مبلمان‌، تورهای مسافرتی‌، موتور‌سیکلت‌، دکوراسیون داخلی‌، کامپیوتر و لپ‌تاپ‌، لوازم و ادوات موسیقی و‌ بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور «تاییدیه بای چک» برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24‌ماه و بدون سقف محدود تسهیل کرده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران می‌توانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه‌، از تمامی فروشگاه‌های تحت پوشش خرید نمایند‌. ضمنا تامین‌کنندگان نیز می‌توانند با تماس با بای چک و درخواست همکاری به سادگی هر‌چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند. بای چک همچنین منتظر ایده‌های نوین کار‌آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه‌گذاری در رشته‌های مختلف است.