گرانی قیمت کالاها با افزایش قیمت ارز

1398/09/13

از حدود یک ماه گذشته یعنی اوایل آبان ماه 98 قیمت ارز به صورت خزنده و آرام شروع به افزایش و بالا رفتن نمود به طوریکه قیمت دلار در اواسط ماه آبان حدود 112.000 ریال بوده ولی در حال حاضر یعنی 13 آذر به مبلغ 128.000 ریال رسیده است.

مشتریانی که خرید اقساطی انجام میدهند همیشه دارای شانس بیشتری هستند چرا که در کشور ما نرخ سودی که در اقساط محاسبه میشود همیشه تا پایان اقساط از مبلغی که به قیمت اصلی کالا اضافه شده کمتر بوده و این امر باعث میشود تا تمایل به خرید اقساطی بیشتر باشد.

حال که گرانی ارز و بنزین همزمان اتفاق افتاده است بهتر است شما مشتری گرامی نیز قبل از رسیدن به ماه های پایانی سال خرید خود را انجام دهید تا هم با کمبود کالا مواجه نشوید هم گرانی بیش از حد محصولات در روزها و ماههای پایانی سال باعث آزردگی خاطر شما نشود.

همین امروز با دریافت تاییدیه بای چک راه خود را برای خرید اقساطی از دهها فروشگاه و وبسایت باز کنید و به راحتی هرچه تمامتر خرید خود را انجام دهید....

 

دریافت تاییدیه بای چک

بای چک در ابتدای سال 1396 راه اندازی گردید و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه ها و وبسایت های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار نمود.در حال حاضر بای چک اعتبار سنجی مشتریان ده ها فروشگاه و وبسایت را در رشته های مختلف  از جمله فروش لوازم خانگی ، صوتی تصویری ، گوشی ، مبلمان ، تورهای مسافرتی ، موتور سیکلت ، دکوراسیون داخلی ، کامپیوتر و لپتاپ ، لوازم و ادوات موسیقی و .....بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور* تاییدیه بای چک * برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24 ماه و بدون سقف محدود تسهیل نموده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران میتوانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه ، از تمامی فروشگاههای تحت پوشش خرید نمایند .ضمنا تامین کنندگان نیز میتوانند با تماس با شرکت و درخواست همکاری به سادگی هر چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند.بای چک همچنین منتظر ایده های نوین کار آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه گذاری در رشته های مختلف میباشد.