خرید اقساطی تور مسافرتی برزیل

سفر به کشور پهناور برزیل احتمالا رویای خیلی از ما ایرانی ها بوده و هست. برزیل برای همه ما یادآور فوتبال و آمازون بوده. دیدن رودخانه آمازون از همون زمانی که توی کتاب‌های جغرافی عکسش رو دیدیم,آرزوی دوردست خیلیامون شده. برزیل که پنجمین کشور بزرگ دنیاست واسه هر سلیقه ای دیدنی داره، شهر فوق العاده ریودوژانیرو، جنگل های آمازون، آسمان خراش های سائوپائولو، منطقه پانتانال، آبشارهای زیبا و از همه مهمتر مردم خونگرم و شاد برزیل لحظات بیاد ماندنی رو برای هر مسافری خلق میکنند.

برزیل بزرگ‌ترین و پرجمعیّت‌ترین کشور آمریکای جنوبی است.پایتخت آن برازیلیا و زبان آن پرتقالی برزیلی است. برزیل دارای زمین‌های کشاورزی وسیع و جنگل‌های استوایی است؛ و با داشتن منابع طبیعی گسترده و نیروی کاری غنی قدرتمندترین اقتصاد آمریکای جنوبی است. برزیل کشوری چندملیتی است و جمعیت آن متشکل از نژادهای اروپایی، سرخ‌پوستان آمریکا، آفریقائی و نیز آسیائی است. مذهب اصلی این کشور کاتولیک کلیسای رم است. بخش اعظم جنگلهای آمازون در خاک برزیل واقع شده‌است. برزیل پنجمین کشور از لحاظ وسعت در جهان بعد از کشورهای روسیه، کانادا، چین و آمریکا است؛ و در قاره آمریکا (شمالی و جنوبی) سومین کشور از لحاظ وسعت می‌باشد. تنوع آب و هوایی زیادی در برزیل وجود دارد اما بخش بزرگی از آن گرمسیری است و پوشیده از جنگلهای بارانی آمازون که در حوضه آب ریز رود آمازون به‌وجود آمده‌اند.

سواحل شن سفید، جزایر گرمسیری و رنگ و شهرهای استعماری جذاب در ۷۵۰۰ کیلومتر خط ساحلی طولانی قرار دارند. برای گردشگران، برزیل هم بهشتی گرمسیری و هم یک مقصد فرهنگی مهیج با جاذبه‌هایی برای همه سلیقه هاست. از هتل‌های ساحلی و سیاحت در جنگل‌ها گرفته تا موزه‌های هنر جهانی. از جمله جاذبه‌های توریستی برزیل می‌توان به آبشارها، تالاب‌های پر از حیات وحش و بیابان‌های بکر و جنگل‌های دست نخورده آمازون اشاره کرد. مسیح ناجی با بازوان گشوده بر روی خلیج گوانابارا تمامی مردم جهان و اهالی شهر ریو را در آغوش می‌گیرد.تندیس مسیح یکی از جذاب‌ترین نقاط گردشگری ریو دو ژانیرو است که در بالای کوه کورکووادو قرار دارد. این تندیس که بزرگترین و معروف‌ترین تندیس از حضرت عیسی مسیح در جهان است، در لیست عجایب هفتگانه جدید قرار گرفته‌است. این مجسمه ۷۱۰ متر بالاتر از سطح دریا قرار گرفته‌است، جایی که هر کسی می‌تواند از یکی از زیباترین مناظر شهر لذت ببرد.

اگر آرزو و قصد سفر به این کشور پهناور و زیبا را دارید تا در ریودوژانیرو و سائوپائولو قدم زده و در آمازون به ماجراجویی بپردازید, نگران هزینه ها نباشید.به راحتی از طریق لینک زیر برای خرید اقساطی تور مسافرتی برزیل اقدام کرده و ثبت نام خود را انجام دهید.پس از انجام ثبت نام کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت داشتن شرایط لازم برای خرید اقساطی درخواست شما تایید و میتوانید برای خرید تور برزیل اقدام نمایید.با حضور بای چک از حضور در برزیل برای خود رویا نبافید بلکه به آن سفر کرده و لذت حضور در این کشور را زندگی کنید.

شرایط خرید اقساطی از بای چک

  1. در اختیار داشتن شغل و سابقه شغلی مناسب
  2. نبود چک برگشتی در حساب بانکی
  3. دارا بودن قدمت حساب مورد قبول بای چک
  4. حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید انجام شده

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه خرید اقساطی تور مسافرتی اینجا کلیک کرده  و پاسخ پرسش خود را در صفحه باز شده جدید بیابید.