خرید اقساطی یخچال فریزر هیمالیا

قطعا تا به حال نام برند هیمالیا به گوشتان خورده است, پس در این مقاله همراه ما باشید تا هم به بررسی این برند و یخچال فریزر های تولیدی آن بپردازیم, هم با خرید اقساطی آن از طریق پلتفرم بای چک آشنا شوید:

برند هیمالیا در دهه 50 شمسی فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم خانگی به خصوص یخچال فریزر آغاز کرد.این شرکت در دهه 70 شمسی  شروع به فعالیت برای تولید محصولات جدیدی از جمله یخچال فریزر های خانگی کرد که مزیت هایی از جمله ایجاد اشتغال,به کارگیری مهندسان جوان برای تولد یک تکنولوژی جوان , ایجاد بستر برای پذیرش نمایندگی ها در سراسر کشور و از همه مهمتر تولید همگام با استاندارد های روز دنیا به همراه داشت.هیمالیا یکی از برندهایی است که از دیرباز فعالیت خود را در زمینه تولید یخچال فریزر های تک درب,فریزر پایین, بالا و .... آغاز کرده است.

 یخچال فریزر دوقلو هیمالیا:
یخچال فریزرهای دوقلوی هیمالیا در پنج مدل و در دو سایز 15 و 17 فوت تولید می شوند.

 یخچال فریزر بالا پایین هیمالیا:
اکثر مدل های این برند دارای یک کابین یخچال در بالا و یک کابین فریزر در پایین هستند.به این محصولات در اصطلاح کمبی می گویند.

ساید بای ساید هیمالیا:
هیمالیا تاکنون یخچال فریزر ساید بای ساید تولید نکرده و حوزه فعالیت تخصصی آن در یخچال های خانگی به یخچال های تک و دوقلو محدود شده است.

 فریزر تک:
هیمالیا دارای یک مدل فریزر 15 فوت است که به صورت تکی به فروش می رسد.

یخچال فریزر بالا:
تعدادی از تولیدات این شرکت به صورت فریزر بالا هستند.مانند امگا فریزر بالا, مدل 3070 و ...

یخچال هیمالیا مدل پهن:
هیمالیا یخچال مدل امگا را با عرض 85 سانتی متر تولید می کند.این یخچال دارای یخساز اتوماتیک , هوم بار و تکنولوژی روز دنیا است و حدود 120 کیلوگرم وزن دارد.

از نکات قابل توجه تولیدات این برند 30 ماه گارانتی است که در صورت خرابی 400 نمایندگی پس از فروش در سراسر کشور برای پاسخگویی به مشتری دارند.

برای خرید آسان و اقساطی یخچال فریزر هیمالیا بای چک با تمام توان در کنار شماست تا با خیالی آسوده بتوانید لوازم خانگی مورد نیاز خود را تهیه نمایید.پس در ادامه مقاله همراه ما باشید تا به معرفی برخی ویژگی های یخچال فریزر هیمالیا بپردازیم با هدف اینکه با علم کامل به ویژگی های یخچال فریزر های تولیدی این برند برای خرید اقدام نمایید.

تکنولوژی نوفراست(بدون برفک) برای اینکه نیازی نباشد برای از بین بردن برفک یخچال و فریزر آنها را خاموش کرده و موادغذایی تان را از دست دهید.

محفظه هوم بار برای زیبایی بخشیدن به محصول , دسترسی آسان به نوشیدنی ها و جلوگیری از اتلاف انرژی

محفظه دما پایین برای همیشه با طراوت ماندن میوه و سبزیجات

محفظه big box  در برخی فریزر ها برای نگهداری میوه و سبزیجات

سیستم صرف اقتصادی به منظور بهبود مصرف انرژی که به صورت خودکار به وسیله کنترل دما مانع از اتلاف انرژی و دما در محیط یخچال فریزر می گردد.

برای خرید راحت, مقرون به صرفه و اقساطی یخچال فریزر های هیمالیا از طریق بای چک اقدام کنید .به این صورت که از طریق لینک پایین صفحه در بای چک ثبت نام و فرم موجود را تکمیل نمایید.پس از تکمیل فرم کارشناسان ما در بای چک فرم شما را بررسی کرده و در صورت داشتن شرایط لازم برای خرید اقساطی , آن را تایید می نمایند.

شرایط خرید اقساطی از بای چک

- داشتن قدمت حساب 
- داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید 
- نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی
-شغل و سابقه کاری

در صورت داشتن هرگونه  اینجا کلیک کرده و پاسخ خود را در صفحه باز شده جدید بیابید.