خرید اقساطی ایکس باکس وان

ایکس باکس وان یک کنسول از نسل هشتم کنسول بازی ویدئویی خانگی است که توسط مایکروسافت ساخته شده است. در ماه مه ۲۰۱۳، این کنسول جانشین Xbox 360 شده و کنسول سوم در خانواده Xbox است. این کنسول اولین بار در ماه سپتامبر ۲۰۱۴ در آمریکای شمالی، بخشی از اروپا، استرالیا و برزیل و در ژاپن، چین و سایر کشورهای اروپایی منتشر شد. مایکروسافت این دستگاه را به عنوان سیستم سرگرمی "All In One" به بازار عرضه کرد. کنسول  Xbox One به طور عمده در برابر کنسول‌هایی مانند پلی استیشن 4 سونی و Wii U و سوئیچ نینتندو رقابت می‌کند. با دوری بیشتر از معماری مبتنی بر PowerPC خود، ایکس باکس یک بازگشت به معماری x86 که در ایکس باکس اصلی استفاده می‌شود داشته است . کنسول ایکس باکس وان می‌تواند دیسک Blu-ray را پخش کند و برنامه‌های تلویزیونی زنده را از یک جعبه تنظیم مجدد یا یک تیونر دیجیتالی برای تلویزیون دیجیتال با برنامه راهنمای پیشرفته پوشش دهد. کنسول ایکس باکس وان به طور اختیاری شامل سنسور مجتمع Kinect، که به عنوان Kinect 2.0 عرضه می‌شود، ارائه بهبود ردیابی حرکت و تشخیص صدا را برای استفاده در رابط کاربری گرافیکی و بازی ها فراهم می کند.

Xbox One به طور کلی برای طراحی کنترلر نرم و خوش دست , ویژگی‌های چندرسانه‌ای و ناوبری صوتی مورد ستایش قرار گرفته است. طراحی بی سر و صداتر و خنک‌تر، ساخت کنسول ایکس باکس وان را قابل اعتمادتر از نمونه‌های قبلی خود کرده، اما کنسول به طور کلی برای اجرای بازی در سطح گرافیکی فنی پایین‌تر از پلی استیشن 4 مورد انتقاد قرار گرفت. اگر چه تغییرات در سایر جنبه‌های نرم افزار کنسول پس از راه‌اندازی و رابط کاربری اصلی آن به عنوان nonintuitive panned،  بازخورد مثبت دریافت کرد. همچنین Kinect برای بهبود دقت حرکت ردیابی خود، ورودی‌های شناسایی چهره و دستورات صوتی آن ستایش می‌شود.

برای خرید این کنسول بازی, نسل سوم از کنسول بازی در خانواده Xbox همین الان از طریق لینک زیر اقدام کرده و فرم مربوط به ثبت نام را تکمیل نمایید.پس از انجام بررسی ثبت نام توسط کارشناسان بای چک و داشتن شرایط خرید اقساطی, درخواست شما تایید و متعاقبا اعلام خواهد شد.پس از آن به راحتی می توانید با هماهنگی با فروشگاه موردنظر خود کنسول بازی ایکس باکس وان را تهیه کرده و از تجربه بازی با آن لذت ببرید.

شرایط خرید اقساطی از بای چک

- داشتن قدمت حساب 
- داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید 
- نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی
-شغل و سابقه کاری

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد خرید اقساطی از سیستم بای چک  اینجا کلیک کرده و پاسخ خود را در صفحه باز شده جدید بیابید.