خرید اقساطی تبلت شیائومی

تبلت‌ها در تلاش بودند که در بازار تکنولوژی بین تلفن های همراه، جایگاهی برای خود دست و پا کنند. در این بین تبلت‌های اپل شاید موفق‌ترین بودند. این روند رشد و تولید تبلت ها توسط برندهایی مثل سامسونگ، آمازون و سایر شرکت‌ها ادامه پیدا کرد. شیائومی نیز یکی از این شرکت‌ها بود که تمایل داشت در زمینه ساخت تبلت با شرکت اپل و سایر شرکت‌های قدرتمند در این زمینه رقابت کند. بهترین تبلت های شیائومی از نظر ظاهر و عملکرد، در این رقابت بزرگ جا گرفتند.محصولات شیائومی Mi Pad در بین پرفروش‌ترین و بهترین تبلت های شیائومی هستند. جدیدترین این تبلت‌ها، تبلت Xiaomi Mi Pad 4 و Mi Pad 4 Plus است که معرفی آن به سال 2018 بر می‌گردد. البته این آخرین معرفی تبلت این برند بوده و  بیشتر از دو سال است که شیائومی تبلت جدیدی را معرفی نکرده، اما این ممکن است تغییر کند و شیائومی تبلت Mi Pad 5 را معرفی کند. حال در ادامه مقاله میتوانید اسامی انگشت شمار تبلت های شیائومی را مشاهده کرده و هم با خرید اقساطی آن از طریق بای چک آشنا شوید.

حالا چرا خرید اقساطی از بای چک؟
بای چک تنها جایی است که به دلایل زیر می‌توانید راحت‌ترین خرید اقساطی گوشی را داشته باشید.

  1. در بای چک بدون محدودیت و با هر مبلغی که بخواهید می‌توانید به خرید اقساطی بپردازید.
  2. با ما می‌توانید نه تنها به صورت آنلاین که با مراجعه به فروشگاه‌های طرف قرارداد ما خرید اقساطی انجام دهید.
  3. در بای چک به شما فرصت 24 ماهه برای پرداخت اقساط داده می‌شود.
  4. با بای چک می‌توانید از سراسر ایران خریدهای اقساطی داشته باشید.

 بهترین تبلت های شیائومی

 تبلت Xiaomi Mi Pad 4 Plus ؛ بهترین تبلت شیائومی
تبلت Xiaomi Mi Pad 4
 تبلت Xiaomi Mi Pad 3
تبلت Xiaomi Mi Pad 2

این برند پس از موفقیت های روز افزون در دنیای تلفن‌های هوشمند، در تلاش است که این روند  را در مورد تبلت‌ها نیز تکرار کند. دلیل موفقیت این برند چینی ارائه تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ با قیمت بسیار مناسب و ویژگی‌هایی عالی به کاربران می باشد و همین رویکرد باعث ایجاد رقابتی نزدیک در بین بقیه شرکت‌های تولیدکننده تلفن‌های هوشمند شده است. شیائومی در این سال‌های اخیر، چیزی به جز خبر خوب و ویژگی‌های عالی ارائه نداده است.
همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد بهترین پلتفرم برای خرید اقساطی بای چک است. بای چک تنها جایی است که این فرصت منحصر بفرد را به شما داده تا بتوانید بدون هیچ سقفی کالای مورد نیاز خود را خریداری کرده و تا 24 ماه فرصت پرداخت قسطی داشته باشید. بای چک در زمینه خرید اقساطی هر کالایی بسیار متفاوت عمل می‌کند. شما در صورت تایید در سیستم بای چک می‌توانید از تعداد زیادی فروشگاه اینترنتی زیر مجموعه آن خرید اقساطی خود را انجام دهید. هم‌چنین می‌توانید به فرشگاه‌های طرف قرارداد آن مراجعه و در صورت تمایل خرید کنید. برای خرید اقساطی از بای چک روی لینک پایین صفحه کلیک کرده و  فرم مربوط به ثبت نام را تکمیل کنید.پس از تکمیل فرم کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت داشتن شرایط خرید اقساطی درخواست شما را تایید خواهند کرد.پس از تایید میتوانید با هماهنگی با فروشگاه موردنظر کالای موردنیاز خود را خریداری نمایید.

شرایط خرید اقساطی از بای چک

- داشتن قدمت حساب 
- داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید 
- نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی
-شغل و سابقه کاری

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال  اینجا کلیک کرده و پاسخ پرسش خود را در صفحه بازشده جدید بیابید.