الیاهو گالری

مبلمان ، دکوراسیون و تجهیزات اداری

مبلمان ، دکوراسیون و تجهیزات اداری

سرپناهی که در آن زندگی میکنیم ، احساس امنیت و آرامش داریم ، شادی ها و غم هامون رو تقسیم میکنیم، لحظه لحظه خاطراتمون رو میسازیم ،بزرگ میشیم ،خانواده تشکیل میدیم ، بزرگ شدن فرزندانمون رو تماشا میکنیم . چهار دیواری که لحظات ارزشمند زندگیمون رو در اون ثبت میکنیم ، احساس استقلال داریم و پادشاه با شکوه سرزمینمون هستیم. اولین و آخرین پناهگاهمون که همه دوستش داریم … خونمون

اسم خونه حس قدرت و آرامش میده …
خونه یا همون محل زندگی ما بهشت لحظه های با هم بودن و تنهایی ماست.
با یک نگاه عاشقانه و با سلیقه خونه رو چیدمان کنید..
با دکوری و اکسسوری های زیبا آذینش  کنید تا مکانی دلپذیر باشه و با نگاه کردن به این چهار دیواری از حس خوب خرید سلیقتون لذت ببرید.

مجموعه الیاهو گالری با سالها فعالیت در عرصه تولید ، واردات ، صادرات و عرضه متنوع ، مصنوعات دکور ،کادویی و تزئینی ، همواره توانسته است کالای مربوطه برای فروشگاه های زنجیره ای  ، شهر کتاب ها ، فرهنگسرا ها ، فروشگاه های صنایع دستی  ، دکوری و کادویی و تعاونی ها را در اسرع  وقت و با قیمت مناسب تامین نماید.
این مجموعه با گردآوری مجموعه ای زیبا و کم نظیر از صنایع دستی اقصی نقاط ایران ، چین ،هند ،تایلند و اندونزی و نیز با ایجاد شرایطی مناسب جهت سفارش و تحویل کالای خوب و در خور شأن مشتریان و فروشگاه ها ،همواره رضایت مندی خریداران عزیز را هدفاصلی خود قرار داده است.

همین حالا سفارش خود را ثبت نمایید: