ساز کالا
لوازم و ادوات موسیقی

درباره ساز کالا

یکی از خدمات فروشگاه اینترنتی سازکالا فراهم کردن امکان خرید ساز به صورت اقساطی است. این فروشگاه به عنوان نماینده فروش برترین برندهای جهان مفتخر است که فروش اقساطی ساز را در سراسر کشور برای هنرمندان عزیز با همکاری دوشرکت معتبر فروش قسطی فراهم کرده است.

بدین ترتیب مشتریان میتوانند ساز مد نظر خود را ، با استفاده از دو روش با چک و یا سفته به واسطه دو شرکت معتبر بای چک و ایران رنتر تهیه نمایند.

لازم به ذکر است خرید به واسطه شرکت ایران رنتر فقط برای شهر تهران و شرکت بای چک برای سراسر ایران امکان پذیر میباشد.

فروش اقساطی از دیگر خدمات ساز کالا است در صورت تمایل برای ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک نمایید...

ثبت نام اقساطی در ساز کالا

بای چک در ابتدای سال 1396 راه اندازی گردید و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه ها و وبسایت های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار نمود.در حال حاضر بای چک اعتبار سنجی مشتریان ده ها فروشگاه و وبسایت را در رشته های مختلف  از جمله فروش لوازم خانگی ، صوتی تصویری ، گوشی ، مبلمان ، تورهای مسافرتی ، موتور سیکلت ، دکوراسیون داخلی ، کامپیوتر و لپتاپ ، لوازم و ادوات موسیقی و .....بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور* تاییدیه بای چک * برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24 ماه و بدون سقف محدود تسهیل نموده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران میتوانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه ، از تمامی فروشگاههای تحت پوشش خرید نمایند .ضمنا تامین کنندگان نیز میتوانند با تماس با بای چک و درخواست همکاری به سادگی هر چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند.بای چک همچنین منتظر ایده های نوین کار آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه گذاری در رشته های مختلف میباشد.