شرکت فرایند مدار
طراحی وب سایت، اپلیکیشن و پورتال سازمانی

گروه برنامه نویسان نرم افزاری شرکت فرایندمدار با هسته اصلی دانشجویان ارشد دانشگاه علم و صنعت ، فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرده و با شرکت ها و سازمان های مختلف همکاری نموده است. از آذر سال 1396 این فعالیت ها را در قالب شرکت دانش بنیان فرایند مدار پیشرو به شکل حرفه ای ادامه داده و در این راستا افتخار ارائه خدمت به سازمانهای زیادی را داشته است.

هدف اصلی شرکت فرایند مدار تسریع پروسه کاری سازمانها و بهبود راه حل های نرم افزاری آنهاست. این امر نیز بدون نیازسنجی دقیق و در کنار مشتری بودن امکان ندارد. به جرات می توان گفت راهکارهای ارائه شده در این شرکت در سطح کشور بی نظیر بوده و خلاهای جریان کاری مشتریان به دقت تحلیل شده است. همچنین با توجه به رعایت استانداردهای تولید نرم افزار و آماده سازی محصولات بصورت پکیج سرعت و امنیت تولید محصولات این شرکت به نسبت بالاتر است.

با توجه به نیاز روز افزون کسب و کارهای مختلف به طراحی سایت و اپلیکیشن برای ایجاد رونق هرچه بیشتر در تجارتشان، همچنین شرکتهای مختلفی که در گیر استارتاپ ها هستند و سازمانهایی که نیازمند داشتن پورتال های سازمانی هستند اما ممکن است قادر به پرداخت هزینه های طراحی پورتال های سازمانی شان نباشند، شرکت فرایندمدار بر آن شده  تا در پی همکاری هر چه بیشتر با هموطنان عزیز اقدام به پذیرش سفارش طراحی سایت، طراحی پورتال، طراحی و اجرای پورتال های سازمانی، ساخت ربات هوشمند و همچنین انواع اپلیکیشن موبایل به صورت قسطی کند. 

ثبت نام اقساطی طراحی نرم افزار و اپلیکیشن

فروش اقساطی از دیگر خدمات شرکت فرایند مدار است در صورت تمایل برای ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک نمایید...

ثبت نام اقساطی در شرکت فرایند مدار

بای چک در ابتدای سال 1396 راه اندازی گردید و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه ها و وبسایت های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار نمود.در حال حاضر بای چک اعتبار سنجی مشتریان ده ها فروشگاه و وبسایت را در رشته های مختلف  از جمله فروش لوازم خانگی ، صوتی تصویری ، گوشی ، مبلمان ، تورهای مسافرتی ، موتور سیکلت ، دکوراسیون داخلی ، کامپیوتر و لپتاپ ، لوازم و ادوات موسیقی و .....بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور* تاییدیه بای چک * برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24 ماه و بدون سقف محدود تسهیل نموده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران میتوانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه ، از تمامی فروشگاههای تحت پوشش خرید نمایند .ضمنا تامین کنندگان نیز میتوانند با تماس با بای چک و درخواست همکاری به سادگی هر چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند.بای چک همچنین منتظر ایده های نوین کار آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه گذاری در رشته های مختلف میباشد.