شرکت فرایند مدار

گروه برنامه نویسان نرم افزاری شرکت فرایندمدار با هسته اصلی دانشجویان ارشد دانشگاه علم و صنعت ، فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرده و با شرکت ها و سازمان های مختلف همکاری نموده است. از آذر سال 1396 این فعالیت ها را در قالب شرکت دانش بنیان فرایند مدار پیشرو به شکل حرفه ای ادامه داده و در این راستا افتخار ارائه خدمت به سازمانهای زیادی را داشته است.

هدف اصلی شرکت فرایند مدار تسریع پروسه کاری سازمانها و بهبود راه حل های نرم افزاری آنهاست. این امر نیز بدون نیازسنجی دقیق و در کنار مشتری بودن امکان ندارد. به جرات می توان گفت راهکارهای ارائه شده در این شرکت در سطح کشور بی نظیر بوده و خلاهای جریان کاری مشتریان به دقت تحلیل شده است. همچنین با توجه به رعایت استانداردهای تولید نرم افزار و آماده سازی محصولات بصورت پکیج سرعت و امنیت تولید محصولات این شرکت به نسبت بالاتر است.

با توجه به نیاز روز افزون کسب و کارهای مختلف به طراحی سایت و اپلیکیشن برای ایجاد رونق هرچه بیشتر در تجارتشان، همچنین شرکتهای مختلفی که در گیر استارتاپ ها هستند و سازمانهایی که نیازمند داشتن پورتال های سازمانی هستند اما ممکن است قادر به پرداخت هزینه های طراحی پورتال های سازمانی شان نباشند، شرکت فرایندمدار بر آن شده  تا در پی همکاری هر چه بیشتر با هموطنان عزیز اقدام به پذیرش سفارش طراحی سایت، طراحی پورتال، طراحی و اجرای پورتال های سازمانی، ساخت ربات هوشمند و همچنین انواع اپلیکیشن موبایل به صورت قسطی کند. 

ثبت نام اقساطی طراحی نرم افزار و اپلیکیشن

همین حالا سفارش خود را ثبت نمایید: