فروشگاه آباریس آوا
دوچرخه و اسکوتر

درباره آباریس آوا

گروه آباریس آوا با بیش از 20 سال تجربه حرفه ای مدیران خود، افتخار دارد که کالاهای ساخته شده به وسیله معتبرترین تولید کنندگان و با بهترین کیفیت از سراسر جهان را در اختیار مشتریان ایرانی قرار دهد. گروه آباریس آوا علاقه منداست تا نیازهای مشتریان را با دامنه گسترده ای از محصولات، به همراه سرویس های مناسب و قابل اطمینان برآورده کند.

استراتژی شرکت، کسب خشنودی و رضایت مشتریانیست که کالای مورد پسند خود را از میان ده ها کالای  متنوع ارائه شده  گروه آباریس آوا انتخاب می کنند.

عرضه بهترین برندهای دوچرخه جهان که در معروف ترین کارخانه های فعال در این زمینه ساخته می شود، عرضه کفش های حرفه ای  کوه نوردی، پیاده روی و چند منظوره ساخت ایتالیا، لوازم و تجهیزات تخصصی دوچرخه و بسیاری  لوازم جانبی و لباس های ورزشی با کیفیت و زیبایی متفاوت، ساخت کشورهای اروپایی، پاسخی است که آباریس آوا به نیاز و سلیقه مشتریان خود داده است.

 

فروش اقساطی از دیگر خدمات فروشگاه آباریس آوا است در صورت تمایل برای ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک نمایید...

ثبت نام اقساطی در فروشگاه آباریس آوا

بای چک در ابتدای سال 1396 راه اندازی گردید و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه ها و وبسایت های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار نمود.در حال حاضر بای چک اعتبار سنجی مشتریان ده ها فروشگاه و وبسایت را در رشته های مختلف  از جمله فروش لوازم خانگی ، صوتی تصویری ، گوشی ، مبلمان ، تورهای مسافرتی ، موتور سیکلت ، دکوراسیون داخلی ، کامپیوتر و لپتاپ ، لوازم و ادوات موسیقی و .....بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور* تاییدیه بای چک * برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24 ماه و بدون سقف محدود تسهیل نموده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران میتوانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه ، از تمامی فروشگاههای تحت پوشش خرید نمایند .ضمنا تامین کنندگان نیز میتوانند با تماس با شرکت و درخواست همکاری به سادگی هر چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند.بای چک همچنین منتظر ایده های نوین کار آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه گذاری در رشته های مختلف میباشد.