فروشگاه دوخت کالا
چرخ خیاطی صنعتی و خانگی و لوازم دوخت و برش

با بزرگ شدن شهرها، افزايش ارتباطات و تعامل ميان اشخاص حقيقی و حقوقی و تغيير الگوهاي زندگی، مديريت زمان و بهره‌برداری بهينه از آن اهميت فراواني يافته است و داشتن سرعت بالا در انجام امور مختلف روزانه امري ضرور‌یست. بر اين اساس، رويارويی با مشكلاتی همچون تعداد بالای مراجعه‌ی افراد براي تهيه‌ی كالاها و ملزومات روزانه‌ی خود، رو به رو شدن با ترافيك سنگين شهرهای بزرگ، كمبود وسايل نقليه، آلودگی هوا و ... ديگر پذيرفتنی نيست.
از سوي ديگر، تحولات روز به روز و حتی لحظه به لحظه فناوری ها، امكانات و تجهيزات فنی برقراری ارتباط با اينترنت در سطح جهان موجب شده است تا كاربران و استفاده‌كنندگان از شبكه‌ی جهانی اينترنت بتوانند هر بار از ابزار كارسازتری برای مديريت امور زندگی خود بهره گيرند. يكي از راهكارهايي كه با استفاده از اين بستر براي برطرف ساختن مشكلات ياد شده در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گيرد و به صورت جزيی جدايی‌ناپذير از زندگي افراد در كشورهای توسعه يافته و در حال توسعه تبديل شده است، استفاده از ابزارهاي تجارت الكترونيك است. به گونه‌ای كه هم‌اكنون، استفاده از اين ابزارها به عنوان شاخصی برای اندازه‌گيری ميزان توسعه‌يافتگی كشورها در نظر گرفته می‌شود.
در حال حاضر، در بسياری از كشورهای در حال توسعه و توسعه‌يافته، افراد كليه‌ی ملزومات و كالاهای مورد نياز خود را از طريق بهره‌گيري از ابزارهای تجارت الكترونيك، در محل كار يا زندگی خود بدون مراجعه حضوری براي تهيه‌ی آنها دريافت مي‌كنند.
بازرگانی مسعود افتخار دارد با سابقه ای طولانی در امور خرید و خدمات پس از فروش چرخ های خیاطی با همکاری شرکت های بزرگ تولید کننده مطرح در سطح جهان خدمات ذیل را ارائه نماید:

1- فروش و خدمات پس از فروش چرخ های خیاطی، گلدوزی خانگی، صنعتی، کامپیوتری و اتوهای پرس و بخار

2- آموزشگاه خیاطی، گلدوزی و تکه دوزی با جدیدترین متدها و استانداردهای روز، زیر نظر وزارت کار و امور اجتماعی و ارائه دیپلم از طرف سازمان فنی و حرفه ای استان خراسان شمالی

3- تجهیز و راه اندازی کارگاه های خیاطی به صورت کامل با لوازم اولیه

منبع : دوخت کالا

فروش اقساطی از دیگر خدمات فروشگاه دوخت کالا است در صورت تمایل برای ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک نمایید...

ثبت نام اقساطی در فروشگاه دوخت کالا

بای چک در ابتدای سال 1396 راه اندازی گردید و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه ها و وبسایت های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار نمود.در حال حاضر بای چک اعتبار سنجی مشتریان ده ها فروشگاه و وبسایت را در رشته های مختلف  از جمله فروش لوازم خانگی ، صوتی تصویری ، گوشی ، مبلمان ، تورهای مسافرتی ، موتور سیکلت ، دکوراسیون داخلی ، کامپیوتر و لپتاپ ، لوازم و ادوات موسیقی و .....بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور* تاییدیه بای چک * برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24 ماه و بدون سقف محدود تسهیل نموده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران میتوانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه ، از تمامی فروشگاههای تحت پوشش خرید نمایند .ضمنا تامین کنندگان نیز میتوانند با تماس با بای چک و درخواست همکاری به سادگی هر چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند.بای چک همچنین منتظر ایده های نوین کار آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه گذاری در رشته های مختلف میباشد.