طرح فروش اقساطی

فروشگاههای متعددی با بای چک همکاری مینمایند که همگی برندهای مختلف گوشی و تبلت و لوازم جانبی را با قیمت های مناسب عرضه می کنند. شما هموطن گرامی میتوانید با مراجعه به وبسایت این فروشگاهها و مطالعه قیمت های آنان و همچنین مقایسه قیمت ها و خدمات آنان در صورتیکه تمایل به خرید اقساط این محصولات داشته با ...

از حدود یک ماه گذشته یعنی اوایل آبان ماه 98 قیمت ارز به صورت خزنده و آرام شروع به افزایش و بالا رفتن نمود به طوریکه قیمت دلار در اواسط ماه آبان حدود 112.000 ریال بوده ولی در حال حاضر یعنی 13 آذر به مبلغ 128.000 ریال رسیده است.

مشتریانی که خرید اقساطی انجام میدهند همیشه دارای شانس بیشتری ه ...

تمامی شرکت های معتبر ، ارگانها و وزارتخانه ها میتوانند با تماس با بای چک و عقد قرارداد برای تمامی پرسنل خود جهت خرید کالا و خدمات تاییدیه دریافت نموده و کالا و یا خدمت مورد نظر خود را از فروشگاههای تحت پوشش تهیه نمایند.

در این قالب چنانچه سازمان مربوطه پرداخت اقساط پرسنل خود را تضمین نمای ...

بزودی تعداد بیشماری از فروشگاهها و وبسایتها در سراسر ایران همکاری خود را با بای چک آغاز خواهند نمود و مشتریان عزیز در سراسر ایران میتوانند با مراجعه حضوری به فروشگاههای فیزیکی در شهرهای کوچک و بزرگ ایران عزیز نیازهای مختلف خود را به صورت اقساط تهیه نمایند.

کوچکترین فروشگاههای شهرستانها نی ...

در دنیای امروز مردم مایلند تا از مزایای خرید اقساطی استفاده کنند به همین علت ما  قصد داریم فرصتی را فراهم سازیم تا به بررسی شرایط خرید اقساطی و مزایای آن بپردازیم.امروزه با توجه به قیمت های سرسام آوری که افراد باید برای خرید ک ...

خبرهای بیشتر ... »

بای چک در ابتدای سال 1396 راه اندازی گردید و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه ها و وبسایت های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار نمود.در حال حاضر بای چک اعتبار سنجی مشتریان ده ها فروشگاه و وبسایت را در رشته های مختلف  از جمله فروش لوازم خانگی ، صوتی تصویری ، گوشی ، مبلمان ، تورهای مسافرتی ، موتور سیکلت ، دکوراسیون داخلی ، کامپیوتر و لپتاپ ، لوازم و ادوات موسیقی و .....بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور* تاییدیه بای چک * برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24 ماه و بدون سقف محدود تسهیل نموده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران میتوانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه ، از تمامی فروشگاههای تحت پوشش خرید نمایند .ضمنا تامین کنندگان نیز میتوانند با تماس با شرکت و درخواست همکاری به سادگی هر چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند.بای چک همچنین منتظر ایده های نوین کار آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه گذاری در رشته های مختلف میباشد.