خرید اقساطی توستر برقی بوش شنبه 3 اسفند 1398

 

توسترها امروزه یکی از پرکاربردترین لوازم آشپزخانه به شمار می‌آیند چراکه مشغله‌های کاری زندگی امروز دیگر به افراد اجازه نمی‌دهد تا هر روز به خرید نان گرم و تازه بپردازند.

از این رو در بسیاری از خانه‌ها دیگر خبری از نان تازه نیست و حالا دیگر نان‌های فریز شده را تست می‌کنند به تا بوی نان داغ برایشان یادآور زندگی ساده‌تر گذشته باشد.

توسترهای جدید علاوه بر تست کردن باکیفیت نان‌ها این امکان را به ایجاد کرده‌اند تا با استفاده از برنامه یخ زدایی یا همان defrost، کیفیت نان را مثل روز اول حفظ کنند.

در این مطلب با ما بمانید تا از ویژگی‌های توستر بوش و شرایط خرید اقساطی توستر و محصولات بوش آلمان از بای چک آگاه شوید.

توستر بوش

دریافت تاییدیه بای چک

نظرات کاربراننام :
ایمیل :
شماره تماس :
توضیحات :

بای چک در ابتدای سال 1396 راه اندازی گردید و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه ها و وبسایت های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار نمود.در حال حاضر بای چک اعتبار سنجی مشتریان ده ها فروشگاه و وبسایت را در رشته های مختلف  از جمله فروش لوازم خانگی ، صوتی تصویری ، گوشی ، مبلمان ، تورهای مسافرتی ، موتور سیکلت ، دکوراسیون داخلی ، کامپیوتر و لپتاپ ، لوازم و ادوات موسیقی و .....بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور* تاییدیه بای چک * برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24 ماه و بدون سقف محدود تسهیل نموده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران میتوانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه ، از تمامی فروشگاههای تحت پوشش خرید نمایند .ضمنا تامین کنندگان نیز میتوانند با تماس با بای چک و درخواست همکاری به سادگی هر چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند.بای چک همچنین منتظر ایده های نوین کار آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه گذاری در رشته های مختلف میباشد.