خرید قسطی لوازم خانگی برند بوش یکشنبه 22 تیر 1399

 

بهترین‌ها را برای خانه خود می‌خواهید اما افزایش قیمت محصولات بازار لوازم خانگی شما را از خرید منصرف کرده است؟!
نگران نباشید، بای چک کنار شماست تا امکان خرید بهترین‌ها را به آسان‌ترین نحو برای شما فراهم کند. 

بای چک با برای رفع نیاز شما عزیزان با همکاری برند معتبر بوش، فرصت خرید اقساطی لوازم خانگی بوش را برای طرفدارانش؛ فراهم می‌کند.

 

لوازم خانگی بوش

 

3 فرصت طلایی: چرا از بای چک بخریم؟

1. ثبت نام آسان، نصف راه خرید اقساطی
شما به راحتی با ارائه اطلاعات ضروری بانکی می‌توانید برای خرید اقساطی محصولات بوش آلمان، در بای چک ثبت نام کنید. 

2. شانس خرید ارزان قسطی برای بای چکی‌ها

شما می توانید از طریق ثبت نام مستقیم در بای چک، با سقف نامحدود از تمام فروشگاه‌های طرف قرارداد ما خرید قسطی کنید.

همچنین می‌توانید با مراجعه به یکی از فروشگاه‌های زیر مجموعه‌ی بای چک برای ثبت نام اقدام کرده و پس از دریافت تاییدیه بای چک، تنها از همان فروشگاه مورد نظرتان خرید کنید.

نمایندگی فروش محصولات بوش طرف قرارداد بای چک، پس از قسط بندی و دریافت چک، سفته یا کسر از حقوق، وظیفه دارد کالا را به شما تحویل می‌دهد.

3. پرداخت آسان اقساط، ضامن آسایش مشتری 
شما می‌توانید به سه روش برای تسویه حساب و پرداخت اقساط خرید اقساطی لوازم خانگی بوش وارد عمل شوید:

بای چک همدلانه با مشتریانش، سقف پرداخت اقساط بای چک را 24ماهه در نظر گرفته تا گره‌ای از کار شما بگشاید. برای ثبت نام و دریافت تاییدیه بای چک، روی لینک زیر کلیک کنید:


دریافت تاییدیه بای چک

نظرات کاربراننام :
ایمیل :
شماره تماس :
توضیحات :

بای چک در ابتدای سال 1396‌ راه‌اندازی شد و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار کرد. در حال حاضر بای چک اعتبارسنجی مشتریان ده‌ها فروشگاه و وب‌سایت را در رشته‌های مختلف‌ از جمله فروش لوازم خانگی‌، صوتی تصویری‌، گوشی‌، مبلمان‌، تورهای مسافرتی‌، موتور‌سیکلت‌، دکوراسیون داخلی‌، کامپیوتر و لپ‌تاپ‌، لوازم و ادوات موسیقی و‌ بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور «تاییدیه بای چک» برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24‌ماه و بدون سقف محدود تسهیل کرده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران می‌توانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه‌، از تمامی فروشگاه‌های تحت پوشش خرید نمایند‌. ضمنا تامین‌کنندگان نیز می‌توانند با تماس با بای چک و درخواست همکاری به سادگی هر‌چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند. بای چک همچنین منتظر ایده‌های نوین کار‌آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه‌گذاری در رشته‌های مختلف است.