خرید اقساطی جاروبرقی ال جی چهارشنبه 18 تیر 1399

از جارو کردن با جاروبرقی‌های سنگین با مکش ضعیف خسته شدید؟ نمی‌دانید چه جاروبرقی کثیفی خانه‌ی شما را شکست می‌دهد؟ نگران گرانی قیمت‌ لوازم خانگی مخصوصاً جاروبرقی هستید؟

نگران نباشید! بای چک همراه شماست. دیگر لازم نیست نه نگران اعتبار فروشگاه‌ها باشید و نه غصه‌ی قیمت‌ها را در دلتان بخورید.

بای چک با همکاری بهترین برند‌ها از جمله ال جی، سامسونگ، میدیا و غیره؛ شرایط خرید اقساطی جاروبرقی را برای شما فراهم کرده است.

در این مطلب با ما بمانید تا از ویژگی‌های جاروبرقی ال جی و شرایط خرید اقساطی جاروبرقی ال جی از فروشگاه‌های طرف قرارداد بای چک، آگاه شوید.

جاروبرقی ال جی


جاروبرقی ال جی چه ویژگی‌هایی دارد؟


شرایط خرید اقساطی جاروبرقی ال جی چیست؟

برای خرید اقساطی جاروبرقی ال جی باید در بای چک یا یکی از فروشگاه‌های طرف قرارداد بای چک با داشتن شرایط زیر؛ ثبت نام کنید:

- داشتن قدمت حساب
- داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید
- نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی

شما پس از ثبت نام در بای چک و طی شدن مراحل اعتبارسنجی، در صورت داشتن شرایط مذکور؛ مورد قبول بای چک قرار خواهید گرفت و کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت. برای ثبت نام رو لینک زیر کلیک کنید:

 

دریافت تاییدیه بای چک

 

نظرات کاربراننام :
ایمیل :
شماره تماس :
توضیحات :

بای چک در ابتدای سال 1396‌ راه‌اندازی شد و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار کرد. در حال حاضر بای چک اعتبارسنجی مشتریان ده‌ها فروشگاه و وب‌سایت را در رشته‌های مختلف‌ از جمله فروش لوازم خانگی‌، صوتی تصویری‌، گوشی‌، مبلمان‌، تورهای مسافرتی‌، موتور‌سیکلت‌، دکوراسیون داخلی‌، کامپیوتر و لپ‌تاپ‌، لوازم و ادوات موسیقی و‌ بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور «تاییدیه بای چک» برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24‌ماه و بدون سقف محدود تسهیل کرده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران می‌توانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه‌، از تمامی فروشگاه‌های تحت پوشش خرید نمایند‌. ضمنا تامین‌کنندگان نیز می‌توانند با تماس با بای چک و درخواست همکاری به سادگی هر‌چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند. بای چک همچنین منتظر ایده‌های نوین کار‌آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه‌گذاری در رشته‌های مختلف است.