خرید اقساطی جاروبرقی ال جی

از جارو کردن با جاروبرقی‌های سنگین با مکش ضعیف خسته شدید؟ نمی‌دانید چه جاروبرقی کثیفی خانه‌ی شما را شکست می‌دهد؟ نگران گرانی قیمت‌ لوازم خانگی مخصوصاً جاروبرقی هستید؟

نگران نباشید! بای چک همراه شماست. دیگر لازم نیست نه نگران اعتبار فروشگاه‌ها باشید و نه غصه‌ی قیمت‌ها را در دلتان بخورید.

بای چک با همکاری بهترین برند‌ها از جمله ال جی، سامسونگ، میدیا و غیره؛ شرایط خرید اقساطی جاروبرقی را برای شما فراهم کرده است.

در این مطلب با ما بمانید تا از ویژگی‌های جاروبرقی ال جی و شرایط خرید اقساطی جاروبرقی ال جی از فروشگاه‌های طرف قرارداد بای چک، آگاه شوید.

جاروبرقی ال جی


جاروبرقی ال جی چه ویژگی‌هایی دارد؟

طراحی هوشمندانه جاروبرقی ال جی؛ همسو با عملکردال جی در طراحی‌ محصولاتش، همیشه به دغدغه مشتریانش توجه می‌کند. به همین دلیل این شرکت در طراحی مدل‌های جاروبرقی به سبکی آن، دقت کرده است.

جاروبرقی ال جی؛ متناسب با هر سبکی از زندگی
جاروبرقی ال جی برای هر سبکی از زندگی مناسب است. این شرکت با تولید مدل‌ها متنوع جاروبرقی هر سلیقه ‌ای را در بر می‌گیرد.

عملکرد پیشرفته جاروبرقی ال جی؛ زبانزد همگان
جاروبرقی‌های ال جی طوری طراحی شده‌اند که بهترین عملکرد را داشته باشند. این جاروبرقی‌ها به راحتی به زیر مبل‌ها، بالای کابینت‌های بلند می‌روند و تمیزی خارق‌العاده‌ای برای شما به ارمغان می‌آورند.


شرایط خرید اقساطی جاروبرقی ال جی چیست؟
برای خرید اقساطی جاروبرقی ال جی باید در بای چک یا یکی از فروشگاه‌های طرف قرارداد بای چک با داشتن شرایط زیر؛ ثبت نام کنید:

- داشتن قدمت حساب
- داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید
- نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی

شما پس از ثبت نام در بای چک و طی شدن مراحل اعتبارسنجی، در صورت داشتن شرایط مذکور؛ مورد قبول بای چک قرار خواهید گرفت و کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.