خرید اقساطی جاروبرقی بوش چهارشنبه 16 بهمن 1398

 

جاروبرقی یکی از ضروریات زندگی امروز شناخته می‌شود. این وسیله آنقدر به بخش جدا نشدنی زندگی ما تبدیل شده که حتی تصور زندگی بدون جاروبرقی هم مشکل است. آن روز‌های گردن دردها و کمردرد‌های همیشگیِ جاروبرقی‌های قدیمی و سنگین یا جاروهای دستی را یادتان هست؟  خدا را شکر که از ما گذشت!

اما تا به حال فکر کردید که جاروبرقی را چه کسی اختراع کرد؟ یا محبوب‌ترین برند جاروبرقی کدام است؟ یا چرا برند بوش این همه طرفدار دارد؟ 

با ما بمانید تا در این مطلب بخوانیم چرا بوش محبوب است، بهترین جاروبرقی دنیا متعلق به کدام برند است و همچنین قیمت‌ جاروبرقی بوش و ویژگی‌های آن را به همراه شرایط خرید اقساطی جاروبرقی بوش از بای چک را بشناسیم.

 

جاروبرقی بوش

 

ارزان ترین مدل جاروبرقی بوش: BGL32500گران‌ترین مدل جاروبرقی بوش: BGL8PRO5IR
محبوب‌ترین مدل جاروبرقی بوش: BGL35MOV26
توان ۲۵۰۰ واتتوان 1600 وات با سیستم PowerProtect، QuattroPower، Air Turboتوان 2400 وات
طول سیم ۱۰ متر و ظرفیت مخزن زباله ۴ لیترطول سیم 15متر با 5.5 کیلوگرم وزن و موتور فوق ساکتطول سیم 7 متربا ظرفیت XL مخزن
قیمت بین 3,248,000 تا 3,950,000 تومان
قیمت بین از 6,270,000 تا 7,900,000 تومانقیمت بین 4,150,000 تا 4,499,000 تومان


دریافت تاییدیه بای چک

 

نظرات کاربراننام :
ایمیل :
شماره تماس :
توضیحات :

بای چک در ابتدای سال 1396‌ راه‌اندازی شد و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار کرد. در حال حاضر بای چک اعتبارسنجی مشتریان ده‌ها فروشگاه و وب‌سایت را در رشته‌های مختلف‌ از جمله فروش لوازم خانگی‌، صوتی تصویری‌، گوشی‌، مبلمان‌، تورهای مسافرتی‌، موتور‌سیکلت‌، دکوراسیون داخلی‌، کامپیوتر و لپ‌تاپ‌، لوازم و ادوات موسیقی و‌ بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور «تاییدیه بای چک» برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24‌ماه و بدون سقف محدود تسهیل کرده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران می‌توانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه‌، از تمامی فروشگاه‌های تحت پوشش خرید نمایند‌. ضمنا تامین‌کنندگان نیز می‌توانند با تماس با بای چک و درخواست همکاری به سادگی هر‌چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند. بای چک همچنین منتظر ایده‌های نوین کار‌آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه‌گذاری در رشته‌های مختلف است.