خرید اقساطی ساید بای ساید سامسونگ شنبه 14 تیر 1399
بروزرسانی : یکشنبه 20 مهر 1399

 

بهترین لوازم خانگی را برای خانه‌ی خود می‌خواهید؟ از قیمت‌های نجومی لوازم خانگی سرخورده شدید؟

 

نگران نباشید! ما بای چکی ها، برای داشتن بهترین‌ها، بهترین فرصت را برایتان فراهم کرده‌ایم. شما می‌توانید با دریافت تاییدیه‌ی بای چک، لوازم محبوبتان را از مرکز فروش سامسونگ طرف قرارداد بای چک بخواهید.

 

به واسطه‌ی بای چک می‌توانید انواع ساید بای ساید اقساطی سامسونگ را برای خانه‌ی خودتان، تهیه کنید. با ما بمانید تا ضمن اطلاع از قیمت یخچال ساید بای ساید سامسونگ، با پیشنهادهای شگفت انگیز بای چک هم آشنا شوید.

 

 

برای ثبت نام و دریافت تاییدیه بای چک، روی لینک زیر کلیک کنید:

دریافت تاییدیه بای چک

نظرات کاربراننام :
ایمیل :
شماره تماس :
توضیحات :

بای چک در ابتدای سال 1396‌ راه‌اندازی شد و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار کرد. در حال حاضر بای چک اعتبارسنجی مشتریان ده‌ها فروشگاه و وب‌سایت را در رشته‌های مختلف‌ از جمله فروش لوازم خانگی‌، صوتی تصویری‌، گوشی‌، مبلمان‌، تورهای مسافرتی‌، موتور‌سیکلت‌، دکوراسیون داخلی‌، کامپیوتر و لپ‌تاپ‌، لوازم و ادوات موسیقی و‌ بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور «تاییدیه بای چک» برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24‌ماه و بدون سقف محدود تسهیل کرده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران می‌توانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه‌، از تمامی فروشگاه‌های تحت پوشش خرید نمایند‌. ضمنا تامین‌کنندگان نیز می‌توانند با تماس با بای چک و درخواست همکاری به سادگی هر‌چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند. بای چک همچنین منتظر ایده‌های نوین کار‌آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه‌گذاری در رشته‌های مختلف است.