خرید اقساطی یخچال سامسونگ دوشنبه 9 تیر 1399

از افزایش نوسانات بازار ارز، وحشت کرده‌اید؟ نمی‌دانید با این قیمت‌ها، چطور لوازم خانگی ضروری خود مثل یخچال‌های با کیفیت برند‌های مشهور را تهیه کنید؟

حتماً در جریان حال و روز بازار لوازم خانگی که از افزایش 30 تا 60 درصدی قیمت‌ها هم خبر می‌دهند، هستید. با این حساب احتمالاً "کاسه‌ی چه کنم؟" را تا امروز به دست گرفته‌اید.

اما دیگر نگران نباشید! بای چک حلّال مشکلات شماست. شما با بای چک می‌توانید بدون دلهره و نگرانی، به خرید اقساطی لوازم خانگی از جمله خرید اقساطی یخچال سامسونگ که یکی از بهترین‌هاست، بپردازید.

 

خرید اقساطی یخچال سامسونگ

 

دریافت تاییدیه بای چک

 

نظرات کاربران


محمد رضا فروتن

سه شنبه 10 تیر
سلام من از شهر اصفهان به صورت اقساط از فروشگاه های شما میتوانم خرید کنم؟
مراحل ثبت نام به چه صورت میباشد؟
مدیر
سلام دوست عزیز
شما میتوانید از تمام شهر ها و استان ها در سایت بای چک ثبت نام نموده و از یک خرید قسطی لذت ببرید. 1399/04/10نام :
ایمیل :
شماره تماس :
توضیحات :

بای چک در ابتدای سال 1396‌ راه‌اندازی شد و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار کرد. در حال حاضر بای چک اعتبارسنجی مشتریان ده‌ها فروشگاه و وب‌سایت را در رشته‌های مختلف‌ از جمله فروش لوازم خانگی‌، صوتی تصویری‌، گوشی‌، مبلمان‌، تورهای مسافرتی‌، موتور‌سیکلت‌، دکوراسیون داخلی‌، کامپیوتر و لپ‌تاپ‌، لوازم و ادوات موسیقی و‌ بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور «تاییدیه بای چک» برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24‌ماه و بدون سقف محدود تسهیل کرده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران می‌توانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه‌، از تمامی فروشگاه‌های تحت پوشش خرید نمایند‌. ضمنا تامین‌کنندگان نیز می‌توانند با تماس با بای چک و درخواست همکاری به سادگی هر‌چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند. بای چک همچنین منتظر ایده‌های نوین کار‌آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه‌گذاری در رشته‌های مختلف است.