خرید اقساطی لوازم خانگی چهارشنبه 4 تیر 1399
بروزرسانی : دوشنبه 28 مهر 1399

 

حتما تا به حال بار‌ها پیش آمده که خواسته‌ باشید وسیله‌ای را برای خانه‌ی خود بخرید، اما قیمت‌های نجومی آن شما را منصرف کرده است!

بازار لوازم خانگی متاثر از وضعیت بازار ارز است. به همین خاطر معمولاً وقتی به قیمت لوازم خانگی رجوع می‌کنیم، اکثراً با افزایش چشمگیر آن ها مواجه می شویم.

با این حال نگران نباشید، بای چک به عنوان یک سایت خرید قسطی، فرصت خرید اقساطی لوازم خانگی را برای شما فراهم می‌کند.

 

 

بای چک و پشتیبانی از انواع برند‌های لوازم خانگی

 

بای چک با سه سال سابقه‌ی درخشان در زمینه‌ی پشتیبانی خرید و فروش قسطی، ارائه دهنده‌ی انواع برند‌های معروف لوازم خانگی از جمله سامسونگ، ال جی، بوش، اسنوا و غیره است.

بای چک برای مشتریان خود در سراسر ایران، خرید لوازم خانگی اقساطی را به مدت 24ماه بدون سقف محدود ممکن کرده است.

 

چه شرایطی در قبولی ثبت نام شما نقش دارد؟

  1. قدمت حساب
  2. میانگین موجودی حساب قابل قبول و متناسب با مبلغ خرید
  3. شغل و سابقه کاری موجه
  4. عدم وجود چک برگشتی در سیستم بانکی

 

شرایط خرید اقساطی لوازم خانگی چیست؟

 

پس از ثبت نام در بای چک با دریافت تاییدیه بای چک می‌توانید از فروشگاه‌های طرف قرارداد ما قسطی خرید کنید.

 

تاییدیه بای چک چه مزیتی دارد؟

 

تاییدیه بای چک در ثبت نام مستقیم به شما این امکان را می دهد که تا سقف اعطا شده از تمام فروشگاه ها در سراسر ایران خرید کنید.

همچنین در ثبت نام غیر مستقیم از طریق تاییدیه بای چک می توانید از همان فروشگاه مد نظرتان، قسطی اقدام به خرید لوازم خانگی کنید.

دریافت تاییدیه بای چک

نظرات کاربراننام :
ایمیل :
شماره تماس :
توضیحات :

بای چک در ابتدای سال 1396‌ راه‌اندازی شد و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار کرد. در حال حاضر بای چک اعتبارسنجی مشتریان ده‌ها فروشگاه و وب‌سایت را در رشته‌های مختلف‌ از جمله فروش لوازم خانگی‌، صوتی تصویری‌، گوشی‌، مبلمان‌، تورهای مسافرتی‌، موتور‌سیکلت‌، دکوراسیون داخلی‌، کامپیوتر و لپ‌تاپ‌، لوازم و ادوات موسیقی و‌ بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور «تاییدیه بای چک» برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24‌ماه و بدون سقف محدود تسهیل کرده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران می‌توانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه‌، از تمامی فروشگاه‌های تحت پوشش خرید نمایند‌. ضمنا تامین‌کنندگان نیز می‌توانند با تماس با بای چک و درخواست همکاری به سادگی هر‌چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند. بای چک همچنین منتظر ایده‌های نوین کار‌آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه‌گذاری در رشته‌های مختلف است.