خرید اقساطی مایکروفر بوش دوشنبه 21 بهمن 1398

 

تا به حال حتما پیش آمده که کسی بگوید می‌خواهد مایکروفر بخرد و شما فکر کرده باشید که او از این واژه اشتباهی به جای مایکروویو استفاده کرده است؟!

این اشتباه شایع به این خاطر است که ما اغلب تفاوت این دو وسیله یعنی مایکروفر و مایکروویو را نمی‌دانیم! 

در این مطلب با ما باشید تا ضمن آگاه شدن از فرق مایکروفر و مایکروویو، از ویژگی‌های مایکروفر خارق‌العاده بوش و شرایط خرید اقساطی مایکروفر بوش از بای چک؛ آگاه شوید.

 

مایکروفر بوش

 

مایکروویومایکروفر
دارای امواج با طول موج کوتاه در طیف الکترومغناطیس و پرتوهای نور قابل رویتدارای چند نوع سیستم حرارت دهی مانند کانوکشن، گریل از پشت، حرارت سه بعدی
دارای فرکانس بین ۳۰۰مگاهرتز تا چندین گیگاهرتزترکیب مایکروویو و تکنولوژی فرها
دارای برد بسیار کوتاه امواج بوده با میزان نفوذ بسیار بالاانجام عملیات پخت و پز به وسیله اشعه و امواج الکترومغناطیس مایکرو و المنت‌های گرمایی
دارای لرزاننده ی امواج دارای قابلیت مایکرو، گریل، کانوکشن با سرعت عمل کاربردی و مغز پخت کردن غذا

 

مایکروفر بوش

 

شرایط خرید اقساطی مایکروفر بوش از بای چک چیست؟
شما برای خرید اقساطی مایکروفر بوش باید دارای این شرایط باشید:

اگر قصد خرید انواع ماکروفر بوش را دارید، می‌توانید با ثبت نام در چک اقدام به خرید اقساطی انواع ماکروفر بوش از فروشگاه‌های تحت پوشش نمایید. مهلت بازپرداخت اقساط بین 2 تا 24 ماه بنا به خواست شما متغیر است. برای ثبت نام و درخواست خرید اقساطی مایکروفر بوش، روی لینک زیر کلیک کنید:

 

دریافت تاییدیه بای چک

نظرات کاربراننام :
ایمیل :
شماره تماس :
توضیحات :

بای چک در ابتدای سال 1396 راه اندازی گردید و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه ها و وبسایت های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار نمود.در حال حاضر بای چک اعتبار سنجی مشتریان ده ها فروشگاه و وبسایت را در رشته های مختلف  از جمله فروش لوازم خانگی ، صوتی تصویری ، گوشی ، مبلمان ، تورهای مسافرتی ، موتور سیکلت ، دکوراسیون داخلی ، کامپیوتر و لپتاپ ، لوازم و ادوات موسیقی و .....بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور* تاییدیه بای چک * برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24 ماه و بدون سقف محدود تسهیل نموده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران میتوانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه ، از تمامی فروشگاههای تحت پوشش خرید نمایند .ضمنا تامین کنندگان نیز میتوانند با تماس با بای چک و درخواست همکاری به سادگی هر چه تمامتر کالای خود را به صورت اقساط عرضه نمایند.بای چک همچنین منتظر ایده های نوین کار آفرینان گرامی بوده و آماده سرمایه گذاری در رشته های مختلف میباشد.